چگونه اسب ها را در Minecraft اهلی کنیم

اگر سعی کنید در Minecraft سوار یک اسب وحشی شوید، همیشه روی زمین خواهید ماند. اگر به دنبال یک پایه برای حرکت سریعتر در سراسر جهان هستید، این می تواند ناامید کننده باشد. خوشبختانه، یک راه آسان برای رام کردن یک اسب وحشی Minecraft وجود دارد و مطمئن شوید که می توانید بدون ضربه خوردن بر روی آن سوار شوید.

رام کردن اسب ها در Minecraft

اگر تا به حال سعی کرده اید در Minecraft سوار یک اسب وحشی شوید، در نیمه راه آن را رام کرده اید. برای رام کردن یک اسب، فقط باید مدام سعی کنید سوار آن شوید. می‌توانید با کلیک کردن بر روی آن، بدون اینکه چیزی در دستتان باشد، سوار اسب شوید. مهم است به یاد داشته باشید که وقتی می خواهید اسب را سوار کنید نمی توانید چیزی در دست داشته باشید که به اسب آسیب برساند، در غیر این صورت فقط HP آن را کاهش می دهید.

در نهایت، پس از دو تا شش بار تلاش برای سوار شدن بر پشت، اسب شما را می پذیرد و کاملا رام می شود. این با نمادهای قلبی که هنگام سوار شدن بر روی اسب ظاهر می شود نشان داده می شود.

رام کردن موفقیت آمیز اسب با قلب ها مشخص می شود.
رام کردن موفقیت آمیز اسب با قلب ها مشخص می شود.

حتی اگر چندین بار متوالی ناک داون شده اید، به تلاش برای سوار شدن بر اسب ادامه دهید و در نهایت خود را رام می کند. همه اسب‌های وحشی با یک آستانه «مزاج» تصادفی شروع می‌کنند، و این آستانه پس از تعداد معینی از تلاش‌ها برای سوار کردن به دست می‌آید. با این حال، شما نمی توانید بدانید آستانه خلق و خوی اسب چیست، بنابراین باید تا رسیدن به آن به تلاش ادامه دهید.

بخوانید  محتوای رویداد امشب Silent Hill از طریق یوتیوب فاش شد

هنگامی که اسب رام شد، می توانید آزادانه در سراسر جهان سوار آن شوید. اگر هنگام سواری دکمه موجودی را فشار دهید، موجودی اسب را خواهید دید. این به شما این امکان را می دهد که یک زین روی اسب قرار دهید و کنترل بیشتری روی او به شما می دهد. برای جزئیات بیشتر در این مورد، می توانید راهنمای ما را در مورد چگونگی پیدا کردن زین در Minecraft بخوانید. همچنین می توانید راهنمای ما را در مورد نحوه پرورش اسب بخوانید، فرآیندی که برای انجام آن نیاز به اسب های رام شده دارد.

صرف نظر از این، اکنون می توانید با موفقیت هر اسب وحشی را که در Minecraft پیدا کنید رام کنید. اینکه وقتی اسب رام شد چه می کنید به شما بستگی دارد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر