چهار روش برای اینکه بهترین کارت گرافیک خود را ساده‌تر کنید

در انتخاب بهترین کارت گرافیک های لپ تاپ باید به نکاتی که در این مطلب اشاره شد حتماً توجه کنید تا لپ تاپی با عالی ترین و با کیفیت ترین کارت گرافیک را تهیه کنید و از کار با آن لذت ببرید. در بین بهترین کارت گرافیک های لپ تاپ، بررسیها نشان میدهند که اگر میخواهید یک GPU خارجی Thunderbolt 3 داشته باشید، eGPU Akitio Node Thunderbolt3 برای ویندوز انتخاب مناسبی است. در مقایسه بهترین کارت گرافیک های لپ تاپ، این کارت گرافیک خارجی یک انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال ویرایش گرافیکی هستند و به پیکسل های رنگی بیشتری نیاز دارند. در اینجا بهترین کارت گرافیک های مختص گیمینگ، از انواع گرانقیمت گرفته تا مدل های مقرون به صرفه، ارائه می شوند. در بررسی بهترین کارت گرافیک های لپ تاپ، به مدل اکسترنال Razer Core X با Thunderbolt 3 می رسیم که برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است. این کارت گرافیک خارجی، مجهز به رابط بسیار سریع Thunderbolt3 با سرعت ۴۰ گیگابیت بر ثانیه است که از USB Power پشتیبانی می کند. GPU Akitio Node Thunderbolt3 با پشتیبانی از Thunderbolt 3 عرضه می شود که می تواند سرعت انتقال شگفت انگیزی را ارائه دهد. سرعت انتقال آن 40 گیگابیت بر ثانیه است که زمان تاخیر در هنگام بازی را کاهش می دهد.

زاکربرگ در آن عکسی که از خود گرفته بود اتفاقی لپتاپ آن هم در عکس افتاده بود. اپل تحول بزرگی در صنعت تولید لپتاپ به وجود آورده و در این زمینه صاحب سبک است. خبر خوب، لبته تا حدی، این است که قیمت بیشتر کارت های AMD و Nvidia نسل جدید بسیار نزدیک به قیمت پیشنهادی توسط تولیدکننده می باشد. این محصول دارای کارت Liquid Cooling Monster است که eGPU را برای مدت طولانی خنک نگه می دارد. یکی از این وبکمها که در ویدئو کنفرانسها کاربرد دارد، وبکمهای دارای دوربین پیتیزی هستند. این مورد اندکی سریعتر از RTX 3050 جدیدتر می باشد، و در حالیکه “تنها” 6 گیگابایت VRAM دارد، اگر مایل به داشتن یک برند بالقوه ناشناخته مانند Mannajue یا پلادن هستید قیمت فعلی آن را جبران می کند. در خصوص سیستم خنک کننده میتوان گفت سه عدد فن برای این مدل در نظر گرفته شده که قادر است هرگونه گرمای اضافه را از درون کیس خارج کند. این مدل دارای رابط بلوتوث است، بنابراین اتصال به چندین دستگاه مشکلی نخواهد داشت. همچینین این مدل از کارت گرافیک، دارای منبع تغذیه داخلی و PSU 650W ATX است. دارای قطعات سختافزاری بسیار بادوام بدون توجه به بخش قیمت.

بخوانید  ساخت باتری کتابی شارژی باتری ۹ ولتی پاوربانک-مستر انرژی پلاس

از جمله برندهایی که مانیتورها را با قیمت مناسبی عرضه می کنند می توان به الجی و دل اشاره کرد. را نیز می توان با قیمت های پایه پیشنهادی توسط تولیدکننده و گاهی پائین تر از قیمت مقرر یافت. اگر از اینکه RTX 3090 Ti ، در بیشتر حجم های کاری تنها نسبت به RTX 3080 تا حدی سریعتر (حدود 30 درصد) است ناامید شدهاید، RTX 4090 چیز بیشتری برای ارائه خواهد داشت. کارتهای 16 گیگابایتی A770 به قیمت اولیه خود باقی هستند، اما قیمت A770،8 گیگابایتی به 269 دلار کاهش یافته و قیمت A750 ASRock از 229 دلار و A380 از 119 دلار شروع میشود. در همین حال، اینتل رسما” قیمت Arc A750 را به 249 دلار کاهش داده که نشان می دهد این کارت ها احتمالاً فروش خوبی ندارند. با در نظر گرفتن تمام این جنبهها، اینها بهترین کارت گرافیک های موجود هستند. کارت گرافیک مناسب قلب تپنده هر کامپیوتر گیمینگ محسوب شده و سایر موارد در جایگاه بعدی قرار دارند. برای برخی، بهترین کارت گرافیک سریعترین کارت بوده و قیمت اهمیتی ندارد. طبق بررسیها، کیس کارت گرافیک خارجی Razer Core X عملکرد حرارتی بهینهشده ای دارد. لیست ما تقریباً به طور کامل شامل کارت های نسل فعلی یا نسل “قبلی” بوده و کارت های RTX 4090/4080/4070 TI و RX 7900 XTX/XT نیز اضافه شده اند.