پیش نمایش بازی Hellblade 2 Xbox با Senua به ایسلند سفر کنید

Studio Ninja Theory ما را به ایسلند در Senua's Saga: Hellblade II می برد. به سوی مبارزه با مردم شمال و برده داران در فضایی سرد و خونین.

امروز، سری Xbox کار استودیوی بریتانیایی Ninja Theory و مایکروسافت که در Game Pass گنجانده شده است، به چند دلیل در سال های اخیر یک بازی مورد انتظار بوده است.

منو برج حمل امروز، با وجود اینکه تنها چند دقیقه از انتشار Senua's Saga: Hellblade 2 می گذرد، ما توانستیم آن را در سری Xbox تجربه کنیم. برای ورود به سرزمین وایکینگ ها با سنوا.

فروشگاه iPins حامی رسمی Haleblade 2 است. اکنون می توانید گیفت کارت های پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو را با تخفیف از iPins با استفاده از کد ZOOMG خریداری کنید.

لطفاً برای حمایت از یک گیمر در یوتیوب تماشا کنید

از زمانی که اعلام شد Ninja Theory دنباله Senoa را با تیمی بزرگ‌تر، بودجه بیشتر و ویژگی‌های بیشتر بر عهده خواهد گرفت، بسیاری از طرفداران Xbox مشتاقانه منتظر آزمایش آن بودند. سپس، وقتی مشخص شد که توسعه دهندگان می خواهند با استفاده از قدرت Unreal Engine 5 و فناوری MetaHuman اپیک، یک تجربه گرافیکی عالی ارائه دهند، هیجان گیمرها افزایش یافت.

در عین حال، داستان سرایی و تمرکز Hellblade 2 بر اختلالات روانی همیشه باعث می شود بسیاری از مردم Senua و درد درونی او را درک کنند. به خصوص با توجه به مراقبتی که تیم تولید برای رفع این مشکلات عمیق انسانی انجام دادند.

لطفاً نظرات خود را در مورد Senua's Saga: Hellblade II و این پیش نمایش ZoomJi به اشتراک بگذارید.

بخوانید  Prepare For Invincible Season 2 By Reading These Discounted Comic Compendiums

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر