پیش خریدهای Elden Ring Shadow Of the Erdtree با تخفیف برای کامپیوتر

گسترش مورد انتظار Elden Ring Shadow of the Erdtree تقریباً به پایان رسیده است. تاریخ انتشار رسمی این DLC جمعه 21 ژوئن است، اما کسانی که نسخه های دیجیتال را خریداری کنند می توانند از عصر روز 20 ژوئن شروع به پخش کنند. در آمریکای شمالی، بازیکنان رایانه شخصی ابتدا می توانند در ساعت 15:00 PT/6 در Steam شیرجه بزنند. PM ET. اگر هنوز کپی خود را پیش‌سفارش نکرده‌اید، Fanatical تخفیف‌هایی را روی Elden Ring Shadow از کلیدهای Erdtree Steam ارائه می‌کند.


پس از ثبت سفارش با Fanatical، یک کلید Steam در روز راه اندازی به حساب شما اضافه می شود. کلیدها در 20 ژوئن تحویل داده می شوند، بنابراین شما باید بتوانید بلافاصله بازی را از پنجشنبه آینده شروع کنید. چهار گزینه خرید مختلف برای Shadow of the Erdtree وجود دارد.

اگر از قبل مالک بازی پایه هستید و فقط می‌خواهید نسخه‌ی بسط آن را داشته باشید، می‌توانید نسخه استاندارد را با قیمت 35.19 دلار (40 دلار) پیش‌سفارش کنید. پیش‌سفارش شما با ژست Ring of Miquella در بازی ارائه می‌شود. با 44 دلار (50 دلار) می‌توانید بسته Premium را که شامل کتاب هنر دیجیتال و موسیقی متن است، تهیه کنید.

اگر ورود قریب الوقوع Shadow of the Erdtree شما را به بازی Elden Ring برای اولین بار تشویق کرده است، دو گزینه بسته وجود دارد. شما می توانید حدود 10 دلار در بسته نرم افزاری از جمله بازی اصلی و توسعه پس انداز کنید. از طرف دیگر، می‌توانید 12 دلار در بسته‌ای که شامل موسیقی متن دیجیتال و کتاب‌های هنری برای بازی پایه و توسعه است، پس‌انداز کنید.

بخوانید  نقد فیلم استاد باغبان | اثر جدید نویسنده‌ی راننده تاکسی

توجه به این نکته ضروری است که نه تنها برای بازی Shadow of the Erdtree به یک کپی از بازی پایه نیاز دارید، بلکه باید اهداف خاصی را در بازی پایه قبل از باز شدن توسعه تکمیل کنید.

برای نگاهی عمیق به بسط آینده، پیش نمایش Elden Ring Shadow of the Erdtree را بررسی کنید. و اگر هنوز در حال کار در بازی پایه هستید، لازم به ذکر است که Elden Ring نه یک، بلکه دو راهنمای استراتژی رسمی دارد: The Lands Between و Shards of the Shattering.

تخفیف‌های پیش‌سفارش Elden Ring Shadow of the Erdtree

برای پیش‌سفارش کنسول، فهرست ما را در زیر تریلر بررسی کنید.

افشا: هر دو GameSpot و Fanatical متعلق به Fandom هستند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر