پیش‌سفارش Tekken 8 – پاداش‌های انحصاری را در آمازون و Best Buy دریافت کنید


تنها چند هفته تا عرضه Tekken 8 برای PS5، Xbox Series X|S و PC فاصله داریم. سری مبارزات نمادین به بازگشت مورد انتظار خود بازمی گردد 26 ژانویه. قسمت جدید تغییرات بزرگی را شامل می‌شود، از جمله حالت تک‌نفره Arcade Quest و طراحی‌های شخصیت‌های بازسازی‌شده. طرفداران این سریال در هفته های آینده منتظر چیزهای زیادی هستند و بازی را از قبل سفارش دهید پیشاپیش ایده بدی نیست، زیرا با برخی از رایگان های انحصاری همراه است.

در اینجا نگاهی به پیش‌سفارش‌های Tekken 8، شامل تمام نسخه‌های موجود و پاداش‌های پیش‌سفارش می‌اندازیم. همچنین توجه داشته باشید که تمامی نسخه های بازی (به جز نسخه Collector's Edition) در حال حاضر به فروش می رسد متعصب، بنابراین اگر قصد دارید روی رایانه شخصی بازی کنید، رزرو یک نسخه از قبل باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

جایزه پیش‌سفارش Tekken 8

Tekken 8 را بر روی هر پلتفرمی پیش‌سفارش دهید و لباس Paul Phoenix Arcade Quest را دریافت خواهید کرد. این از پنج آیتم منحصر به فرد تشکیل شده است و یک راه عالی برای شروع حرفه مبارزه شما است. در صورت پیش‌سفارش از طریق فروشگاه پلی استیشنپوسته های آواتار Tetsujin و Mokujin اضافی دریافت خواهید کرد. با پیش‌سفارش PS5 در آمازون، پوسته کنترلر Jin's Jacket را دریافت خواهید کردبا خرید از Best Buy یک صفحه فلزی عالی Tekken 8 را به شما ارائه می دهد .

تحریریه مجله بازی یک گیمر