پیش‌سفارش‌های Slitterhead Day 1 اکنون فعال هستند: یک کتاب هنری رایگان و موسیقی متن فیزیکی دریافت کنید

خیلی وقت است که می گذرد، اما Slitterhead بالاخره تاریخ انتشار دارد. بازی ترسناک بقا برای PS5، PS4، Xbox Series X|S و PC در تاریخ 8 نوامبر عرضه می‌شود – و برای کسانی که می‌خواهند نسخه خود را زودتر دریافت کنند، پیش‌سفارش هم‌اکنون در دسترس است. در حال حاضر، فقط می‌توانید بازی را برای PS5 در آمازون پیش‌سفارش کنید، اما با پیش‌سفارش، چندین مجموعه فیزیکی دریافت خواهید کرد. به علاوه، برخلاف بسیاری از بازی های نسل فعلی، Slitterhead فقط 60 دلار قیمت دارد. زمانی که فهرست‌های پیش‌سفارش بیشتری در دسترس قرار گرفت، این مقاله را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

Slitterhead جدیدترین بازی Keiichiro Toyama، خالق سری Silent Hill است و اولین عنوان از کمپانی توسعه دهنده جدید او، Bokeh Game Studio خواهد بود. Slitterhead اولین بار در سال 2021 رونمایی شد و از آن زمان به بعد یکی از موردانتظارترین بازی های ترسناک آینده بوده است، اگرچه اطلاعات کمی در مورد آن صرفاً به دلیل تبار تیم سازنده آن است.

جایزه پیش‌سفارش Slitterheard

Slitterhead یک نسخه فیزیکی روز 1 دارد که شامل برخی از محتوای جایزه جالب است. شما موسیقی متن رسمی را روی سی دی، یک کتاب هنری بیش از 100 صفحه، یک برگه برچسب و یک جعبه شخصی دریافت خواهید کرد. نسخه روز 1 فقط تا زمانی که موجودی تمام شده در دسترس است. این نوع نسخه‌ها با محتوای رایگان اغلب قبل از راه‌اندازی به فروش می‌رسند، بنابراین توصیه می‌کنیم اگر به Slitterhead علاقه دارید، پیش‌سفارش خود را قفل کنید.

به لطف تریلر جدید Slitterhead که در Summer Game Fest نمایش داده شد، طرفداران بالاخره طعم گیم پلی بازی را چشیدند. این تریلر بازیکنانی را نشان می‌داد که از سلاح‌های غوغا، تفنگ و قدرت‌های ماوراء طبیعی در برابر هیولاهای عجیب و غریبی که در خیابان‌های غرق نئون شهر تعقیب می‌کنند، استفاده می‌کنند. مبارزه سریع، متمرکز بر طفره رفتن و عقب‌نشینی، مطمئناً جهتی متفاوت با آنچه تویاما در بازی‌های Silent Hill در پیش گرفت، است، اما لحن تیره و طراحی موجودات نگران‌کننده کاملاً وحشتناک هستند.

هنوز چیزهای زیادی در مورد Slitterhead نمی دانیم وجود دارد، اما با توجه به اینکه چند ماه دیگر به عرضه آن باقی مانده است، طرفداران دیگر نیازی به انتظار نخواهند داشت. Slitterhead در 8 نوامبر برای PS5، PS4، Xbox Series X|S و PC از طریق Steam و فروشگاه Epic Games عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، حتما آخرین پوشش Slitterhead ما را بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر