پیش‌سفارش‌های NBA 2K25 باز هستند – می‌توانید تا ۱۱ جولای از پیشنهاد پخش رایگان B2G1 در Target استفاده کنید

NBA 2K25 برای یک برنامه ریزی شده است 6 سپتامبر راه اندازی بازی با شروع پوشش بازی، با حضور ستاره هایی از NBA و WNBA مشخص شد. Jayson Tatum از بوستون سلتیکس، A’ja Wilson از لاس‌وگاس Aces و Hall of Famer Vince Carter بر روی جلد چهار نسخه مختلف این بازی قرار دارند که هر کدام دارای ویژگی‌های مجازی بیشتری نسبت به نسخه قبلی هستند.

با این حال، اگر می‌خواهید همین الان بازی‌های دیگری را خریداری کنید، توصیه می‌کنیم نسخه استاندارد را پیش‌سفارش کنید، زیرا در حال حاضر در فروش رایگان Target در B2G1 در کنار بسیاری از بازی‌های دیگر PS5 و Xbox Series X، از جمله بازی‌های بیشتری در آینده، عرضه می‌شود. می‌توانید نکات برجسته تبلیغاتی برای هر پلتفرم را در پایین این مقاله بررسی کنید. تبلیغات رایگان B2G1 فقط تا فردا 11 جولای معتبر است.

قبل از رزرو یک نسخه، در اینجا نگاهی به هر چهار پیش‌سفارش NBA 2K25 و همچنین پاداش‌های پیش‌سفارشی که با خرید دریافت می‌کنید، می‌اندازیم.

جایزه پیش‌سفارش NBA 2K25

هر کسی که بازی را قبل از 17 اکتبر انجام دهد، واجد شرایط دریافت جایزه Trendsetter با مدت زمان محدود است. بنابراین شما 15000 VC و همچنین محتوای بازی زیر را دریافت خواهید کرد:

  • انیمیشن زیست محیطی پیشگام
  • سکه XP 2 HR
  • ست آرایشی انحصاری Trendsetter
  • کارت پخش Jayson Tatum 89 OVR
  • بسته های تبلیغاتی 3x MyTEAM
  • سکه XP 2 HR

بسته به اینکه کدام نسخه از NBA 2K25 را پیش‌سفارش می‌دهید، پاداش‌های خاص پیش‌سفارش را نیز خواهید یافت. در زیر به این موارد اشاره شده است.

بازی های ویدیویی رایگان Target B2G1

اگر PlayStation یا Xbox Standard Edition را در Target پیش‌سفارش می‌دهید، حتماً فروش رایگان B2G1 را بررسی کنید. ده ها بازی عالی واجد شرایط این پس انداز هستند. ما داریم

بازی های PS5

بازی های ایکس باکس

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر