پیش‌سفارش‌های Fire Emblem Engage: آخرین فرصت برای تحویل در روز انتشار


چند روزی تا انتشار بازی بعدی Fire Emblem فاصله داریم. Fire Emblem Engage به طور انحصاری روی نینتندو سوییچ عرضه می شود جمعه 20 ژانویه. بار دیگر، در نبردهای مبتنی بر شبکه استراتژیک با دشمنان روبرو خواهید شد. RPG تاکتیکی طولانی مدت در بررسی Fire Emblem Engage امتیاز 7/10 را کسب کرد. اگر هنوز کپی خود را سفارش نداده اید، هنوز وقت دارید Fire Emblem Engage را پیش خرید کنید و تحویل را در روز انتشار دریافت کنید.

نشان Fire Engage پاداش های پیش سفارش

Fire Emblem Engage، مانند بسیاری از بازی‌های سوییچ، پاداش رسمی پیش‌سفارش از نینتندو ندارد. با این حال، GameStop یک دسته کارت تاروت با تم Fire Emblem را با پیش‌سفارش ارائه می‌کند. اگر به صورت آنلاین سفارش می دهید، باید تأییدیه سفارش خود را به فروشگاه محلی خود ببرید تا جایزه راه اندازی را دریافت کنید.

Fire Emblem Engage شما را به پادشاهی جدید Elyos می برد، منطقه ای که در جنگ علیه اژدهای شیطانی Fell در محاصره قرار گرفته است. شما پا به کفش اژدهای الهی خواهید گذاشت که مسئول دفع اژدهای سقوط و ایجاد آرامش در زمین است.

همراه با اقدام معمول مبتنی بر شبکه، Engage یک مکانیک جدید Emblem Rings را معرفی خواهد کرد. این به شما امکان می دهد تا شخصیت های Fire Emblem را از بازی های قبلی از جمله Marth و Sigurd احضار کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.