پیش‌سفارش‌های Dead Island 2 – جایزه و نسخه کلکسیونی هنوز موجود است

پس از بیش از یک دهه انتظار، طرفداران جزیره مرده بسیار نزدیک به دستیابی به دنباله هستند. بازی Dead Island 2 در تاریخ 21 آوریل برای PS5، PS4، Xbox Series X|S، Xbox و PC منتشر خواهد شد. اگر نمی توانید برای کشتن صدها زامبی صبر کنید، چندین نسخه از Dead Island 2 برای پیش‌سفارش در دسترس هستند. همین الان، گران‌ترین نسخه – نسخه Hell-A – هنوز برای پیش‌سفارش موجود است برای 100 دلار و مهم نیست که کدام نسخه یا پلتفرم را انتخاب کنید، برای سفارش زودهنگام پاداش‌های پیش‌سفارش دریافت خواهید کرد.

جایزه پیش‌سفارش Dead Island 2

قاب فولادی Dead Island 2 - فقط در بهترین خرید
قاب فولادی Dead Island 2 – فقط در بهترین خرید

به عنوان جایگزینی برای Day 1 Edition، Pulp Edition وجود دارد. به اندازه کافی عجیب، قیمت این نسخه نیز 70 دلار است. تنها تفاوت در اینجا این است که شما بسته اسلحه های پالپ را نیز دریافت می کنید (علاوه بر جوایز پیش سفارش معمولی).

بله، این بدان معناست که اگر این نسخه را از Best Buy پیش خرید کنید، دو قاب Steelbook دریافت خواهید کرد

لازم به ذکر است که سه نسخه دیسک مختلف وجود دارد: PS5، PS4 و Xbox. مانند بسیاری از بازی‌های منتشر شده، نسخه Xbox با نسخه‌های Series X و Xbox One عرضه می‌شود. پلی استیشن کمی پیچیده تر است. دیسک PS4 همچنین با نسخه PS5 ارائه می شود، در حالی که دیسک PS5 فقط روی PS5 کار می کند. هر پلتفرمی که انتخاب کنید، نسخه استاندارد Dead Island 2 70 دلار قیمت دارد.