پیش‌سفارش‌های Alan Wake 2 به صورت زنده هستند – 2 نسخه و جایزه موجود است


Alan Wake 2 یکی از بسیاری از معرفی‌های این هفته در نمایشگاه مملو از پلی استیشن سونی بود. تریلر جدید گیم‌پلی و جزئیات جدیدی از عنوان ترسناک بقا را فاش کرد و تایید کرد که این بازی در تاریخ 17 اکتبر برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. پیش‌سفارش‌ها در حال حاضر برای هر دو پلتفرم در دسترس است – اما نکته‌ای وجود دارد.

پس از PlayStation Showcase، توسعه دهنده Remedy Entertainment تایید کرد که این بازی فقط روی تمام پلتفرم ها دیجیتالی است. هیچ نسخه فیزیکی از Alan Wake 2 برنامه ریزی نشده است.

با این حال، هنوز چندین نسخه از بازی برای انتخاب و پیش‌سفارش پاداش وجود دارد. بیایید همه نسخه‌های Alan Wake 2 را بررسی کنیم و به کجا می‌توانیم پیش‌سفارش کنیم.

جایزه پیش‌سفارش Alan Wake II

شرحی ارائه نشده است

پیش‌سفارش هر یک از نسخه‌های Alan Wake 2 بر روی PS5، Xbox یا PC به شما چند جایزه درون بازی می‌دهد، از جمله یک پوسته تزیین شده رولور قابل استفاده توسط Alan و یک بسته منبع بقا که می‌تواند با شخصیت دیگر بازی، Saga، قابل استفاده باشد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.