پوکمون اسکارلت و بنفش: چگونه گیمیغول را به گلدنگو تبدیل کنیم

قطع كردن:

اگر به دنبال نکات بیشتری هستید، فهرست ما از چیزهایی را که آرزو می‌کردیم قبل از شروع Scarlet and Violet بدانیم، بررسی کنید تا مجبور نباشید اشتباهاتی را که ما انجام دادیم مرتکب شوید. و برای اینکه یک Pokémon Paldea جدید و قدرتمند دیگر در تیم خود داشته باشید، نحوه تکامل Charcadet را بیابید که شکل نهایی آن بسته به نسخه Scarlet و Violet که بازی می‌کنید تغییر می‌کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

روش تکامل Gimighoul در Pokemon Scarlet and Violet یکی از غیرمعمول‌ترین و زمان‌برترین روش‌ها است، زیرا تا حدی به شانس و تا حدودی به زمان صرف شده برای تمیز کردن حومه شهر برای یافتن قطعات کوچک طلا متکی است. حتی اگر برای تکمیل Pokedex مشکلی ندارید، می توانید بدتر از اضافه کردن Gholdengo به تیم خود انجام دهید. این راهنما توضیح می دهد که چگونه گیمیغول را تکامل دهید و گلدنگو چه نقشی را می تواند در تیم شما ایفا کند.

کجا می توان گیمیغول را پیدا کرد

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

گلدنگو می تواند مجموعه ای چشمگیر از حرکات، از جمله Power Gem، Dazzling Gleam، Charge Beam، و Flash Cannon را بیاموزد و حرکات و ضربات فولادی آن ها آنها را به ویژه در برابر Fairy-types مفید می کند.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

هیچ مکان ثابتی وجود ندارد که تضمینی برای یافتن سکه های Gimighoul وجود داشته باشد، بنابراین فقط باید مراقب سفر خود باشید. به دنبال گیمیغول دیگری می گردم، اما نه در یک سینه. آن‌ها کوچک هستند، اگرچه معمولاً می‌توانید آنها را با لرزش و سوسو زدن کوچکشان تشخیص دهید. اطراف ساختمان ها و وسایل نقلیه و به ویژه زیر درختان را بررسی کنید.

سکه های گیمیغول می توانند به معنای واقعی کلمه در هر جایی باشند.  شکار خوب
سکه های گیمیغول می توانند به معنای واقعی کلمه در هر جایی باشند. شکار خوب

این Gimighoul ها تقریباً سطح 12-15 هستند و به عنوان Ghost-types سطح پایین، دفاع پایینی دارند. در این نبرد از حملات قوی استفاده نکنید.

چگونه گیمیغول را به گلدنگو تبدیل کنیم

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

در حال پخش: Pokémon Scarlet و Pokémon Violet – Launch Trailer

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

با Gimighoul تعامل کنید تا یک سکه بگیرید، سپس همین کار را تقریباً هزار بار بیشتر انجام دهید.

گلدنگو خوبه؟