پوکمون اسکارلت و بنفش: چگونه تخم مرغ خوش شانس را بدست آوریم

با این حال، تنها یک تخم مرغ خوش شانس وجود دارد، بنابراین هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی باید آن را نگه دارد، مطمئن شوید که عاقلانه انتخاب کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اگر به دنبال نکات بیشتری هستید، فهرست ما از چیزهایی را که آرزو می‌کردیم قبل از شروع Scarlet and Violet بدانیم، بررسی کنید تا مجبور نباشید اشتباهاتی را که ما انجام دادیم مرتکب شوید. و برای اینکه یک Pokémon Paldea جدید و قدرتمند دیگر در تیم خود داشته باشید، نحوه تکامل Charcadet را بیابید که شکل نهایی آن بسته به نسخه Scarlet و Violet که بازی می‌کنید تغییر می‌کند.

Lucky Egg به پیشرفت Pokedex شما یا قبولی در امتحانات کلاسی وابسته نیست – اگرچه همچنان باید امتحانات کلاس را با باز شدن آنها کامل کنید – بنابراین می توانید به سادگی وارد شوید و جایزه خود را دریافت کنید.

برای دریافت این کالای منحصر به فرد به مدرسه بازگردید.
برای دریافت این کالای منحصر به فرد به مدرسه بازگردید.

تخم مرغ شانس برای چیست؟

هنگامی که نشان پنجم خود را در دست دارید، به Mesagoza برگردید و وارد آکادمی شوید. در پذیرش با کامپیوتر ارتباط برقرار کنید و به کلاس زیست شناسی بروید تا با آقای ژاک صحبت کنید.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

قطع كردن:

پروفسور ژاک، معلم زیست شناسی، به شما تخم خوش شانسی می دهد، پس از به دست آوردن پنجمین نشان Gym. شما می توانید به هر ترتیبی با ورزشگاه های اسکارلت و بنفش مقابله کنید، اما اگر از دستور توصیه شده ما پیروی کنید، به این صورت خواهد بود: