پوسته‌های Warzone 2 و Modern Warfare 2 شکایت‌هایی را در مورد شباهت به بازی‌های قدیمی‌تر CoD ایجاد می‌کنند

اندازه:

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

بسته‌های فصل 3 اخیراً پس از فراخوانی برخی لوازم آرایشی به دلیل ارائه مزایای پرداخت به برد برای حالت DMZ مورد بررسی قرار گرفته‌اند. به‌علاوه، آخرین به‌روزرسانی فصل 3 پیشرفت‌هایی را به ایستگاه خرید Warzone 2، تغییرات در Battle Pass و موارد دیگر اضافه کرد.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

به عنوان یک سازنده محتوای Call of Duty PrestigeIsKey به این موضوع در توییتر اشاره کرد در یک مقایسه جانبی، پوسته جدید دکتر کوشلوف برای اپراتور گرومسکو فقط یک نسخه استونر اندکی تغییر یافته از پوسته اپراتور دکتر کارلوف از Modern Warfare 2019 و Warzone 1 است. سلاح بخارساز اپراتور برای تفنگ تهاجمی Kastov -762 تقریباً شبیه طرح تفنگی است که در ابتدا با دکتر کارلوف نشان داده شد.

برخی به سرعت در مورد مقایسه توییت شده اظهار نظر کردند و اشاره کردند که پوسته Ghost که در بسته Ghost Pack ارائه شده است نیز تقریباً مشابه پوسته Modern Warfare 2019 Contingency Ghost Pack است.

بخوانید  با این اسباب بازی گران قیمت به لباس سیمبیوت مارول 2 اسپایدرمن نگاه کنید

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

در حال پخش: COD: Modern Warfare II و Warzone 2.0 | فصل 03 – تریلر آلخاندرو در مقابل والریا

این فصل جدید Call of Duty شامل بسته خرگوش عید پاک، بسته اپراتور روح، بسته ردیاب دکتر کوشلوف و غیره است. متأسفانه، بازیکنان قبلاً اشاره می کنند که برخی از موارد موجود در این بسته ها بسیار شبیه لوازم آرایشی بازی های قبلی هستند.