پوستر کاراکترهای فیلم The Marvels با تمرکز روی نمایش قهرمان‌ها


شرکت مارول پوسترهای جدیدی از کاراکترهای فیلم ابرقهرمانی The Marvels به کارگردانی نیا داکوستا را منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت مارول پوسترهای جدیدی از کاراکترهای فیلم The Marvels (مارول‌ها) به کارگردانی نیا داکوستا را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این پوسترها شخصیت‌های کاپیتان مارول، مونیکا رمبو، خانم مارول، نیک فیوری، شاهزاده یان و گوس، گربه فضایی کارول را به نمایش در می‌آورند. این فیلم ابرقهرمانی برای اکران در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۲ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۳) در نظر گرفته شده است.

پوستر کاپیتان مارول در فیلم The Marvels

پوستر خانم مارول در فیلم The Marvels

بری لارسون در نقش کارول دنورز / کاپیتان مارول، ایمان ولانی در نقش کامالا خان / خانم مارول، تیونا پریس در نقش مونیکا رمبو / فوتون، ساموئل ال. جکسون در نقش نیک فیوری، زوی اشتن در نقش دار-بن، پارک سو-جون در نقش متحد دنورز، زنوبیا شروف در نقش منیبه خان، موهان کاپور در نقش یوسف خان، ساغر شیخ در نقش امیر، لاشانا لینچ در نقش ماریا رمبو و رندل پارک در نقش جیمی وو از جمله بازیگران فیلم The Marvels به‌حساب می‌آیند.

در خلاصه داستان فیلم The Marvels می‌خوانیم: «حین بررسی یک کرم‌چاله مرتبط با کری، قدرت مونیکا رمبو با کامالا خان و کارول دنورز در‌هم‌آمیخته می‌شود. این سه با یکدیگر همراه می‌شوند تا بفهمند که چرا جای آن‌ها هر بار هنگام استفاده از قدرت‌های خود با دیگری عوض می‌شود». نیا داکوستا، کارگردان فیلم Candyman (کندی‌من) سکان هدایت این فیلم ابرقهرمانی را در دست داشت که یک دنباله برای فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) به‌حساب می‌آید.

بخوانید  ایجاد استودیوی جدید Krafton برای کار بر روی یک بازی داستانی
Dataerklæring til standard køretøjer. Work. عناوین روزنامه‌های مطرح جهان؛ هفتم سپتامبر ۲۰۲۲.