پوستر فصل 4 پسران، بوچر را نشان می دهد که با جفری دین مورگان متحد می شود

آمازون پوستر جدیدی برای فصل چهارم The Boys منتشر کرده است که در آن دو شخصیت را در مقابل Homelander می بینیم.

زمان زیادی تا شروع فصل چهارم The Boys باقی نمانده و این سریال برای فصل پنجم تمدید شده است. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونپوستر جدید فصل چهارم سریال پسران منتشر شد. آمازون به تازگی پوستر جدیدی از فصل 4 The Boys منتشر کرده است که در آن می بینیم که Butcher با بازی Karl Urban به همراه شخصیت Jeffrey Dean Morgan در این سریال در واقع یک اتحاد علیه Homelander تشکیل می دهند که در ادامه می توانید مشاهده کنید. دیده می شود:

جفری دین مورگان با بوچر در پوستر جدید فصل چهارم سریال The Boys

کارل اوربان، آنتونی استار، جک کواید، لاز آلونسو، ارین موریارتی، کارن فوکوهارا، تومر کاپون، دومینیک مک الیگوت، کامرون کرافتی، جسی آشر، چیس کرافورد، کلودیا دامت، کولبی مینیفی، والری کری، جفری مورگان، سیمون دِگِن. و سوزان هیوارد، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال پسران حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. همانطور که در سه فصل گذشته اتفاق افتاد اریک کریپکه، ایوان گلدبرگ و ست روگنآنها همچنین مسئولیت تولید فصل چهارم سریال The Boys را بر عهده دارند.

پخش فصل چهارم سریال Boys با پخش همزمان سه قسمت اول در 13 ژوئن 2024 (24 ژوئن 1403) آغاز خواهد شد. قسمت های باقی مانده به صورت هفتگی و قسمت پایانی فصل چهارم سریال Boys در تاریخ 18 جولای (28 تیر) از آمازون پرایم پخش خواهد شد. همچنین Gen V برای فصل دوم تمدید شده است و دنباله Sons نیز در دست ساخت است که در مکزیکو سیتی مکزیک جریان دارد.

بخوانید  فیلم Ghost of Tsushima اثری تماما ژاپنی خواهد بود

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر