پلی استیشن 5 اسلیم از سه کاور رنگی جدید استقبال می کند


اخیراً در جریان نمایشگاه CES 2024، سه کاور جدید در رنگ‌های آبی کبالتی، نقره‌ای و قرمز آتشفشانی برای کنسول پلی‌استیشن 5 اسلیم رونمایی شد.

یکی از ویژگی های جالب کنسول نسل نهم سونی، امکان تغییر پوسته آن است. قابلیتی که به کاربران اجازه می دهد با پرداخت هزینه کمتر ظاهر کنسول پلی استیشن 5 خود را تغییر دهند. چند ماه پیش سونی نسخه جدید و کوچکتر این کنسول را با نام پلی استیشن 5 اسلیم روانه بازار کرد.

اکنون در اخبار بازی، سه کاور در رنگ های جدید برای کنسول PS5 Slim اخیرا در نمایشگاه CES 2024 رونمایی شد.طبق تصاویر منتشر شده، سه کاور پشت سر هم در رنگ های آبی کبالت، نقره ای و قرمز آتشفشانی به زودی عرضه خواهند شد. در دسترس کاربران است.

اگرچه هنوز تاریخ انتشار دقیق این سه کاور مشخص نشده است، اما بر اساس اطلاعات موجود، این کاورهای رنگارنگ با قیمت 54.99 دلار در اختیار کاربران کنسول پلی استیشن 5 اسلیم قرار خواهند گرفت.

ویژگی خاص کیس های ارائه شده در CES 2024 این است که این سه رنگ هم در پشت دستگاه و هم روی کنسول مات هستند. اگر از کاربران پلی‌استیشن 5 اسلیم هستید، احتمالاً می‌دانید که پوسته‌های سیاه و سفید موجود این کنسول ترکیبی از مات و شفاف هستند و فقط پشت کنسول مات هستند.

اکنون نوبت شماست که نظرات خود را در مورد رنگ های آبی کبالتی، نقره ای و قرمز آتشفشانی این قاب های باریک کنسول پلی استیشن 5 با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  نقد فیلم خانواده‌ فیبلمن (2022) | اسپیلبرگ به روایت اسپیلبرگ