پشتیبانی بازی Metal: Hellsinger از مادها در به‌روزرسانی جدید

دانلود ویدیو از آپارات

مدت‌زمان زیادی از عرضه‌ی بازی Metal: Hellsinger نمی‌گذرد و حالا با خبر شده‌ایم استودیو آوت‌سایدرز در آخرین به‌روزرسانی که منتشر کرده، پشتیبانی از مادها را به این بازی شوتر اول‌شخص ریتمیک افزوده است. علاقه‌مندان به توسعه‌ی ماد برای بازی‌ها حالا می‌توانند با استفاده از موتور میان‌افزار FMOD تغییراتی در موسیقی و سایر ویژگی‌های این بازی ایجاد کنند.

همان‌طور که در ویدیو مشاهده می‌کنید، گرچه موسیقی بازی عوض شده، اما هسته‌ی اصلی گیم‌پلی ثابت باقی مانده است. طرفدارها با این ابزار می‌توانند موسیقی مدنظر خود را وارد بازی کنند و بسته به ریتم و ملودی موسیقی انتخابی تجربه‌ای کاملا متفاوت را به وجود بیاورند.

بازی Metal: Hellsinger با قیمت‌های متفاوت ۳۰ دلار برای پی سی و ۴۰ دلار برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس منتشر شده است. اگر از مشترکین سرویس گیم پس هستید، می‌توانید این بازی را روی کامپیوتر و کنسول‌های ایکس باکس بدون پرداخت هزینه‌ی جداگانه دانلود کنید. همچنین برای تمامی پلتفرم‌ها یک دموی رایگان منتشر شده است که پیش از تهیه‌ی نسخه‌ی کامل بازی می‌توانید آن را تجربه کنید.منبع

استودیو The Outsiders در جدیدترین به‌روزرسانی Metal: Hellsinger پشتیبانی از مادها را به این بازی افزوده است.