پروتکل Callisto در والمارت تخفیف هنگفتی دریافت می کند

The Callisto Protocol اولین بازی استودیو Striking Distance است، یک استودیوی بازی متشکل از توسعه دهندگان سابق Dead Space و Call of Duty، از جمله کارگردان، Glenn Schoefield. این بازی خود را به عنوان “جانشین معنوی” سه گانه اصلی Dead Space قرار می دهد و ترکیبی از مبارزه اکشن وحشیانه و ترسناک بقای علمی تخیلی دارد.

اگر ماه گذشته پروتکل کالیستو مجذوب آن شده بودید اما نمی‌خواستید 70 دلار برای آن بپردازید، اکنون فرصت دارید که بازی ترسناک بقا را با قیمتی عالی دریافت کنید. پروتکل Callisto فقط با قیمت 40 دلار در Walmart به فروش می رسد برای PS5 این کمترین قیمتی است که تاکنون برای نسخه PS5 ارائه شده است. متأسفانه دارندگان Xbox Series X نمی توانند از این پیشنهاد استفاده کنند. شایان ذکر است که نسخه های PS4 و Xbox One نیز تا 40 دلار تخفیف دارند.

علی‌رغم پاسخ‌های متفاوت انتقادی، ممکن است The Callisto Protocol ارزش آن را داشته باشد تا زمانی که برای کسانی که می‌خواهند بازی را خودشان امتحان کنند، به فروش می‌رسد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

در حالی که مطمئناً پروتکل کالیستو دارای شجره نامه محکمی است، طرفداران و منتقدان در نهایت در مورد اینکه آیا این پروتکل در دسامبر 2022 انتظارات را برآورده می کند یا خیر اختلاف نظر داشتند. در بررسی ما، جردن رامی امتیاز 5/10 را به پروتکل کالیستو داده است و آن را تحسین کرده است. وفاداری گرافیکی، طراحی صدا، و بسیاری از عملکردهای بازیکنان کلیدی، اما از مبارزات ضعیف و افزایش سختی بازی در اواخر بازی ابراز تاسف کرد.

بخوانید  مسابقات نفس‌گیر در تریلر گیم پلی جدید بازی Need for Speed Unbound