پرنسس هلو و دیزی اسمش برادران آمی‌بوس تجدید چاپ دریافت کنید

نینتندو دوباره پرنسس هلو و دیزی سوپر اسمش برادران آمیبو فیگورها را چاپ می کند این ارقام در تاریخ 18 جولای در دسترس خواهند بود، اما طرفداران می توانند هر دو را اکنون در Best Buy پیش خرید کنند. از آنجایی که این Amiibo اغلب فروخته می شود، ارزش دارد تا زمانی که در دسترس هستند آنها را بگیرید. شما می توانید Princess Peach Smash Bros Amiibo را با قیمت 13 دلار و Daisy Amiibo را با قیمت 16 دلار پیش خرید کنید.

فیگورهای پرنسس هلو و دیزی آمیبو
فیگورهای پرنسس هلو و دیزی آمیبو

در حالی که Amiibo برای جمع آوری و نمایش سرگرم کننده است، این ارقام همچنین دارای اتصال ویژه درون بازی با بازی های منتخب نینتندو هستند. مانند دیگر Smash Bros Amiibos، می‌توانید از فیگورهای Princess Peach و Daisy برای احضار نسخه «Figure Player» شخصیت‌های Super Smash Bros Ultimate در نینتندو سوییچ استفاده کنید. شما می توانید این جنگنده ها را با روح هایی که در بازی جمع آوری کرده اید شخصی سازی کنید و آنها را به صورت آنلاین برای مبارزه با دیگر بازیکنان بفرستید.

Amiibos بیشتر در بهترین خرید

اگر به دنبال Amiibo بیشتری هستید، می‌توانید تعداد انگشت شماری از چهره‌های دیگر را در Best Buy همین حالا انتخاب کنید. بسیاری از آنها از سری Super Smash Bros. Amiibo، مانند Byleth و Cloud Strife (Final Fantasy 7). همچنین می‌توانید شخصیت‌های دیگر نینتندو مانند Mario، Bowser، و Princess Zelda، و همچنین چند بسته چند رقمی مانند Metroid Dread Samus Pack و EMMI 2 را انتخاب کنید. فهرست زیر را برای مجموعه‌ای از تمام Amiibos‌های در حال انتشار بررسی کنید. سهام در بهترین خرید.

بخوانید  بهترین مهارت ها برای باز کردن قفل در Banishers: Ghosts Of New Eden

بهترین معاملات بازی و فناوری این هفته

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر