پرل بازیگر به ماهرشالا علی در Marvel’s Blade می پیوندد

میا گوث، ستاره فیلم های ترسناکی مانند ایکس و مروارید، پس از قراردادی با مارول استودیوز، قرار است در فیلم تیغه ماهرشالا علی بازی کند.

استودیو مارول در حال انجام ریبوت سری Blade است و اکنون در جدیدترین نسخه اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری به جمع بازیگران فیلم Blade اضافه شد. ددلاین گزارش داد، میا گوث، بازیگر سرشناس ترسناک، پس از قراردادی با مارول استودیو، قرار است در فیلم Blade بازی کند. اگرچه اطلاعاتی در مورد نقش گاث در این فیلم در دسترس نیست، اما به نظر می رسد که او نقشی کلیدی در فیلم Blade و دنیای سینمایی مارول بازی خواهد کرد.

میا گوث این روزها بیشتر به خاطر بازی در نقش ماکسین مینکس و پرل در X and Pearl شناخته می شود و برای بازی در نقش Maxine Minx در MaXXXine بازگشته است. گوث اخیرا در فیلم Infinity Pool بازی کرده است، بازی او در این فیلم ترسناک ممکن است توجه منتقدان جشنواره فیلم ساندنس را به خود جلب کرده باشد. از دیگر فیلم‌های گوت می‌توان به اورست، درمانی برای سلامتی، سوسپیریا، زندگی بالا، اما و می‌دی اشاره کرد.

تولید Blade ابتدا در کامیک-کان 2019 سن دیگو اعلام شد، اما اکتبر گذشته بسام طارق از کارگردانی این فیلم کناره‌گیری کرد، سپس دسامبر گذشته استودیو مارول یان دیمانج، کارگردان White Boy Rick را به عنوان جانشین طارق برای رهبری بلید انتخاب کرد. استخدام همچنین، مایکل استاربری، نویسنده سریال When They See Us، وظیفه نگارش نسخه جدید سناریوی Blade را بر عهده دارد.

فیلم Blade برای اکران در تاریخ 6 سپتامبر 2024 (16 سپتامبر 1403) برنامه ریزی شده است.

بخوانید  دیزنی برنامه های توسعه میلیارد دلاری فلوریدا را در بحبوحه مبارزه با DeSantis لغو کرد

لوگوی جدید فیلم Blade

ماهرشالا علیاین بازیگر که برای بازی در فیلم های Moonlight و Green Book برنده دو جایزه اسکار شده است، قرار است در ریبوت Blade نقش اریک بروکس را بازی کند. دلروی لیندو و آرون پیرس بازیگران دیگری هستند که حضورشان در Blade تایید شده است. شما نیز باید انتظار داشته باشید کیت هرینگتون او برای بازی در نقش دین ویتمن با نام مستعار بلک نایت در فیلم Blade بازگشت. فیلمبرداری و تولید این فیلم قرار است از سال 2023 در آتلانتا آغاز شود.