پتی لوپین به سریال دیزنی پلاس Agatha: Coven of Chaos پیوست


پتی لوپین، ستاره موسیقی برنده دو جایزه گرمی، به مجموعه اسپین آف دیزنی پلاس Agatha: Coven of Chaos پیوست.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط خبرگزاری ددلاین، پتی لوپن که به عنوان یکی از بازیگران مشهور ژانر فیلم های موزیکال شناخته می شود، حالا برای ایفای نقش شخصیتی ناشناخته که ظاهرا جادوگر خواهد بود. کاترین هان در سری Agatha: Coven of Chaos، مارول ادامه دارد.

هنوز جزئیات کمی از این سریال منتشر شده است، اما ظاهرا این پروژه که اسپین آف سریال WandaVision محسوب می شود، در 9 قسمت ساخته می شود و در تاریخ نامشخصی در سال 2023 بر روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس منتشر می شود. . جک شیفر که به عنوان شورانر و خالق سریال Wandavision نیز شناخته می شود، نویسنده و تهیه کننده اجرایی این سریال 9 قسمتی خواهد بود.

Captain Marvel، Black Widow و Olaf’s Frozen Adventure از دیگر آثار شیفر هستند. همچنین در ماه اکتبر اعلام شد که شفر با تمرکز بر تلاش های ویژن برای بازیابی حافظه و گذشته خود، سریال اسپین آف Vision Quest را تولید خواهد کرد. پل بتانی و الیزابت اولسن آنها به دنیای سینمایی مارول بازخواهند گشت تا نقش خود را در این مجموعه بازی کنند.

اما کافیلد فورد مانند سارا پراکتر/دوری جونز، جو لاکی، ارگانیک است، ماریا دیزا، سشیر زاماتا و البته پناهگاه قرار دهید دیگر بازیگران Agatha: Coven of Chaos نقش یک شخصیت شرور ناشناس را بازی خواهند کرد.

نظر شما در مورد کاربران یک گیمر در مورد آخرین اخبار سینما و تلویزیون چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

بخوانید  اولین تجربه زومجی از بازی ترسناک The Callisto Protocol
تحریریه مجله بازی یک گیمر