پاسخ امروز وردل (#528) – 29 نوامبر 2022

سه شنبه 29 نوامبر است و ما با نسخه دیگری از راهنمای Wordle خود برگشتیم. پس از یک پاسخ تا حدودی آسان دیروز دوشنبه، وردل امروز یک کلمه کلاسیک به بازیکنان گفت که حدس زدن آن سخت بود. این کلمه کاملاً نادر نیست، اما احتمالاً سومین یا چهارمین حدس بازیکن نخواهد بود بدون توجه به حروف صحیح آنها.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اگر نتوانستید از سرنخ های ما پاسخ را حدس بزنید، نترسید، زیرا ما پاسخ کامل را در اینجا داریم. پاسخ کامل به وردل 29 نوامبر… “ناعادلانه” است. به طور معمول، بازیکنان هنگام تلاش برای املای آن کلمه به کلمه “Undo” فکر می کنند. با این حال، وردل تصمیم گرفت امروز سخت باشد و به بازیکنان املا و معنی جایگزین بدهد. امیدوارم هر بازیکنی بتواند کلمه صحیح را به دست آورد و به خط خود ادامه دهد. برای نسخه دیگری از راهنماهای Wordle ما فردا دوباره سر بزنید.

اگر هنوز Wordle 29 نوامبر را شروع نکرده‌اید، می‌توانید فهرست کلمات شروع توصیه‌شده ما را بررسی کنید تا قبل از شروع به شما برتری بدهیم. با این حال، اگر قبلاً حدس‌های عمیقی دارید و در این راهنما هستید، احتمالاً به دنبال یک راه نجات هستید تا خط شما به پایان نرسد. خوشبختانه، ما اینجا هستیم تا این راه نجات را ارائه دهیم و سرنخ هایی ارائه دهیم که حدس زدن پاسخ را برای بازیکنان آسان تر می کند. در زیر، بازیکنان دو سرنخ برای Wordle امروز را علاوه بر پاسخ کاملی که در پایین‌تر در راهنما یافت می‌شوند، خواهند دید.

بخوانید  شکایت Prime Video ادعا می کند که آمازون مشترکین را با طرح تبلیغاتی جدید گمراه کرده است

پاسخ امروز وردل – 29 نوامبر 2022

ما با دو سرنخ شروع می کنیم که مستقیماً به پاسخ وردل مربوط می شود اما بلافاصله کلمه را بیان نمی کند.

  • نکته 1: این کلمه را می توان به عنوان یک عمل غیرقانونی که برای اهداف هذلولی انجام می شود تعریف کرد. مترادف کلمه “بیش از حد” است.
  • نکته 2: این کلمه دارای سه مصوت است که یکی از آنها مصوت تکراری است. این کلمه با یکی از مصوت های تکرار شونده شروع می شود و با دو مصوت دیگر به پایان می رسد.