پاسخ امروز وردل (شماره 580) – 20 ژانویه 2023

اگر نتوانستید از سرنخ های ما پاسخ را حدس بزنید، نترسید، زیرا ما پاسخ کامل را در اینجا داریم. پاسخ کامل وردل 20 ژانویه… “ویرایش”. این محراب دعا نیست، بلکه محراب است که وقتی می‌خواهید لباس‌های خاصی مناسب‌تر باشد، وارد عمل می‌شود. امیدوارم همه بازیکنان بتوانند امروز به روند خود ادامه دهند. ما روز دوشنبه برای ادامه راهنماهای Wordle خود باز خواهیم گشت.

امروز جمعه است و بازیکنان باید هفته را با دریافت Wordle مناسب به خوبی به پایان برسانند. اگر اینجا هستید، احتمالاً به نوعی در حال مبارزه هستید، و این چیزی نیست که بخواهید در روز جمعه انجام دهید. خوشبختانه، ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که هفته کاری را با صدای بلند به پایان می رسانید و حرف را به درستی دریافت می کنید. پاسخ امروز کلمه ای است که اکثر مردم در زندگی روزمره می شنوند. همچنین یک همنام است، به این معنی که با کلمه دیگری یکسان است، اما آنها به معنای دو چیز متفاوت هستند. خوشبختانه، این نسخه از کلمه هیچ املای پیچیده یا حروف غیر معمولی ندارد. اگر هنوز Wordle 20 ژانویه را شروع نکرده‌اید، می‌توانید فهرست کلمات آغازین پیشنهادی ما را بررسی کنید تا قبل از شروع به شما برتری بدهیم.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

ما با دو سرنخ که مستقیماً با پاسخ وردل مرتبط است شروع می کنیم، اما بلافاصله کلمه را بیان نمی کنیم.

  • نکته 1: این کلمه را می توان به عنوان یک تغییر کوچک تعریف کرد. این کلمه هم در مد و هم در ساخت و ساز کاربرد دارد.
  • نکته 2: این کلمه دارای دو مصوت است، یکی در ابتدای کلمه و دیگری نزدیک به آخر. تکرار حروف وجود ندارد. این کلمه با “ر” به پایان می رسد.
بخوانید  پس از 15 سال بالاخره Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi دوباره احیا شد

با این حال، اگر حدس‌های عمیقی دارید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که از مشاوره مفید بپرسید. ما دقیقاً همین را در زیر داریم. ما دو سرنخ ارائه کرده‌ایم که به بازیکنان کمک می‌کند تا حدس‌های مربوط به پازل امروز ۲۰ ژانویه را پیدا کنند. اگر این کار جواب نداد، پاسخ کامل را بعداً در راهنما بیان کرده‌ایم، اگر بازیکنان فقط می‌خواهند به آخر هفته بروند و رگه‌هایشان هنوز دست نخورده باشد.

پاسخ امروز وردل – 20 ژانویه 2023

تحریریه مجله بازی یک گیمر