پاسخ امروز وردل (شماره 578) – 18 ژانویه 2023

خوشبختانه در ادامه این مقاله این را ارائه می دهیم. ما همچنین پاسخ کامل را حتی پایین‌تر بیان می‌کنیم، بنابراین اگر نمی‌خواهید خراب شوید، سرنخ‌های زیر را نخوانید.

پاسخ امروز وردل – 18 ژانویه 2023

ممکن است اواسط هفته باشد، اما هنوز هیچ کاهشی در این قطار وردل وجود ندارد. ما بازگشته‌ایم تا در مورد درست کردن Wordle کمک بیشتری به افراد نیازمند ارائه کنیم. این بار در 18 ژانویه در پاسخ به این سوال کمک می کنیم و بازیکنان احتمالاً به کمک زیادی با این کلمه نیاز خواهند داشت. این یک کلمه رایج نیست مگر اینکه نوع خاصی از غذا را بخورید. اگر هنوز Wordle را راه‌اندازی نکرده‌اید، می‌توانید فهرست کلمات شروع توصیه‌شده ما را بررسی کنید. با این حال، اگر قبلاً از نقطه شروع عبور کرده اید، احتمالاً به دنبال سرنخ هایی هستید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

ما با دو نکته که مستقیماً به پاسخ وردل مربوط می شود شروع می کنیم، اما فوراً آن را رد نکنید.

  • نکته 1: این کلمه به عنوان “سبزیجات سبز برگ” توصیف می شود. مردم این سبزی را یک غذای فوق العاده نامیده اند. همچنین تمرکز یک قسمت از پارک ها و تفریحات بود.
  • نکته 2: این کلمه مصوت دارد و در وسط کلمه قرار دارد. تکرار حروف در این کلمه وجود ندارد. حرف شروع “c” است.
بخوانید  انتشار تریلر جدید انیمه Suzume no Tojimari، اثر بعدی کارگردان Your Name

اگر آن سرنخ‌ها برای شروع کافی نبود، می‌توانید برای یافتن پاسخ کامل Wordle 18 ژانویه به خواندن ادامه دهید. پاسخ کامل به وردل امروز… “چارد” است. به احتمال زیاد برخی از بازیکنان حتی نمی دانستند که این کلمه وجود دارد، بنابراین بدون شک این پاسخ برای بسیاری دشوار بود. امیدوارم هر بازیکنی بتواند امروز به روند وردل خود ادامه دهد. برای نسخه دیگری از راهنماهای Wordle ما فردا دوباره سر بزنید.