پاسخ امروز وردل (شماره 513) – 14 نوامبر 2022امروز دوشنبه است و این فقط می تواند یک معنی داشته باشد: ما برای یک هفته دیگر با راهنمای وردل بازگشته ایم. پس از یک تعطیلات آخر هفته طولانی، وقت آن است که کارها را انجام دهیم، و ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که با درست کردن Wordle این کار را انجام می دهید. پاسخ دوشنبه 14 نوامبر یک کلمه خانگی است و نباید برای بسیاری از بازیکنان دردسر ایجاد کند. اگر هنوز Wordle 14 نوامبر را شروع نکرده‌اید، می‌توانید فهرست کلمات شروع پیشنهادی ما را بررسی کنید. با این حال، اگر قبلاً نقطه شروع را پشت سر گذاشته اید و این مقاله را مشاهده کرده اید، ممکن است به کمک نیاز داشته باشید.

اینجاست که ما می توانیم وارد عمل شویم. در زیر، بازیکنان دو نکته را برای Wordle امروز پیدا خواهند کرد. ما همچنین پاسخ کامل را برای بازیکنانی که ممکن است این نکات را به اندازه کافی مفید ندانند، مشخص کرده‌ایم.

پاسخ امروز وردل – 14 نوامبر 2022

ما با سرنخ هایی که مستقیماً با پاسخ مرتبط هستند شروع می کنیم، اما آن را فاش نمی کنیم.

  • نکته 1: این کلمه از ترکیبات رایج شربت است.
  • نکته 2: این کلمه دارای دو مصوت است، یکی در نزدیکی ابتدای کلمه و دیگری در انتهای کلمه. حروف صدادار تکرار نمی شوند. این کلمه به “e” ختم می شود و هیچ صامت تکراری ندارد.

اگر آن سرنخ‌ها برای شروع کافی نبود، می‌توانید برای یافتن پاسخ کامل وردل ۱۴ نوامبر به خواندن ادامه دهید. پاسخ کامل “افرا” است. یک پاسخ آسان برای دوشنبه وسط ماه مناسب است. امیدواریم که هر بازیکن بتواند پاسخ را به درستی حدس بزند و به خط خود ادامه دهد. برای نسخه دیگری از راهنماهای Wordle ما فردا دوباره سر بزنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.