پابجی موبایل اصل نسخه 2 0 + دیتا؛ Pubg Mobile، شاهکار بتل‌رویال کافه بازار | 1gamer

از مجله خبری یک گیمرله یک پک کامل لباس طلایی که اگر رنک خود را ارتقا دهید میتوانید یک ماسک ویژه نیز به صورت رایگان دریافت کنید. EMOTES ها و جوایز جدید هم از جمله تغییراتی هستند که شما در این سیزن خواهید دید. همچنین اخبار حاکی از این است که شخصیت جدیدی نیر به نام jedi به بازی اضافه شده است اما هنور درباره ی مشخصات آن اطلاعات دقیقی وجود ندارد. شما طرفداران بازی PUBG Mobile هم اکنون میتوانید برای دریافت فصل ۱۷ پابجی اقدام کنید.

  • روی Log in with the Facebook app کیک کنید، یعنی با برنامه Facebook وارد سیستم شوید.
  • ✔️ در تنظیمات پابجی چند بخش وجود دارد که لازمست تمام آن‌ها را باتوجه به استایل بازی خود تغییر دهید که یکی از این بخش‌ها Basic است.
  • طراحی محیط‌ها در نقشه‌های بازی نیز بسیار خوب انجام پذیرفته و حس تنوع در نقشه‌های بازی نیز حس می‌شود.
  • این بازی در دسته بازی‌های بقا و اکشن، با تم جنگ و گرافیک بسیار دوست‌داشتنی توسعه پیدا کرده است.

به سمت هدف چند بار شلیک کنید، اگر بیشتر گلوله‌ها بالای سر هدف بود، باید حساسیت را افزایش دهید و اگر پایین تر بود، آن را کاهش دهید. این عمل را چندین بار تکرار کنید تا دقیقاً نزدیک‌ترین بخش‌ها به هدف را شلیک کنید. ۳- پابجی موبایل را از فروشگاه Gameloop پیدا کرده و سپس اقدام به نصب این بازی کنید، منتظر باشید که دانلود بازی به اتمام برسد. علاوه بر مواردی که گفته شد، ایران موجو جم کلش او کلنز، پوینت فیفا موبایل، توکن تاپ الون، جم OSM، موجو لیتل امپایر، جم لردز موبایل، جواهر کینگدام هارتس، جم کستل کراش و جم بوم بچ را نیز ارائه می‌دهد که برای موفقیت و پیشرفت در هرکدام از این بازی‌ها ضروری هستند. گیمرهای عزیز می‌توانند با تکیه بر فروشگاه ایران موجو، بهترین تجربه بازی را برای خود رقم بزنند.

بخوانید  دانلود بازی پابجی موبایل برای کامپیوتر و ویندوز Pubg Mobile PC

بازی پابجی موبایل

پناه‌گرفتن در پشت‌دیوار ویا بالا رفتن از درختان شما را بهتر مخفی می‌کند تا این‌که در میان چمن‌ها قرار بگیرید. با انداختن نارنجک در یک منطقه، می‌توانید حواس دشمن را پرت کرده و حواس آن‌ها را به آن نقطه متمرکز کنید. زمانی که دشمن در مکانی مخفی شده و منتظر ورود شماست، نارنجک می‌تواند نقشه‌ی او را خراب کند. در بعضی‌مواقع مخفی‌ماندن بهتر از حمله‌کردن به دشمن است، بنابراین شرایط را ارزیابی کنید و بعد وارد درگیری شوید. برای مثال ارزیابی تجهیزات دشمن قبل از شلیک‌کردن به او اهمیت‌دارد. تلاش کنید تیمی بازی کنید و به‌فکر قهرمان‌بازی و بازی انفرادی نباشید در این‌بازی می‌توانید از طریق صدا با هم‌تیمی خود در ارتباط باشید.

شما هم اکنون میتوانید خرید uc پابجی با ارزان ترین نرخ ممکن را با ما تجریه کنید.

در واقع، می‌توانید جوخه‌ای متشکل از خود و دوستان‌تان تشکیل دهید و در قالب این گروه ۴ نفره به جنگ گروه‌های ۴ نفره دیگر بروید. در این مواقع، داشتن ارتباط با هم‌تیمی‌ها یکی از ارکان اصلی موفقیت به حساب می‌آید. این ارتباط تیمی می‌تواند سطح موفقیت شما را مشخص کند و در واقع اگر به هماهنگی تیمی خوبی برسید، بدون شک می‌توانید در پابجی نیز موفق‌تر ظاهر شوید. سلام دوست عزیز؛ طبیعی است و پس از اجرا نیاز به دانلود برخی موارد وجود دارد. برای خارج کردن فایل دیتا از حالت فشرده، میتوانید از برنامه RAR استفاده کنید.

پابجی موبایل یک بازی رویال نبرد بسیار پرطرفدار است که در آن با ۱۰۰ بازیکن دیگر روی نقشه در حال مبارزه هستید تا آخرین فردی باشید که زنده مانده است. به معنای واقعی کلمه باید غارت کنید و راه خود را با مبارزه ادامه دهید. برای ورود به این بازی پر هیجان از بارگیری این بازی شروع می شود.

بخوانید  بهترین تنظیمات پابجی موبایل 2022 + ویدیو | 1gamer

http://badorclothesworkshop.ir