ویژگی جدید Steam Deck توضیح داده شد | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GSبه‌روزرسانی جدید Steam Deck همچنین چندین باگ و ویژگی‌های جدید را برطرف می‌کند، فهرستی که شامل اضافه شدن بازی‌های پخش جریانی به فیلتر «آماده بازی»، پشتیبانی از کنترلر سونی DualSense Edge – از جمله پشتیبانی از نقشه‌برداری مجدد دکمه برگشت – و کاهش چشمک زدن پس زمینه هنگام پیمایش صفحه اصلی.

یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های مهمی که در حال حاضر منتشر شده است، آخرین بازی Los Santos Drug Wars برای GTA Online است. این به‌روزرسانی با عنوان The Last Dose، بازیکنانی را در حال کشف یک «توطئه روان‌گردان» می‌بیند که شامل داکس و فولیگانز می‌شود و به سمت پایین «حفره خرگوش پر از اکشن مملو از چهره‌های آشنا، آتش سلاح، خرابکاری، آدم‌ربایی و غیره» می‌روند.

پنج ماموریت جدید در The Last Dose وجود دارد و بازیکنان می توانند با پذیرش تماس تلفنی از Dax یا بازدید از Freakshop شروع کنند.

همه کسانی که ماموریت‌های The First Dose و The Last Dose را بازی می‌کنند تا ۲۹ مارس دو برابر GTA$ و RP دریافت خواهند کرد.

با این حال، اگر به‌دنبال چیزی می‌گردید که کمی خانواده‌دارتر باشد، افزوده‌های جدید به Nintendo Switch Online را بررسی کنید.

به آرامی اما مطمئناً، نینتندو همچنان به رشد کتابخانه بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل برای اعضای سرویس آنلاین خود ادامه می‌دهد و امروز این شرکت چهار عنوان دیگر را برای مشترکین اضافه کرد که عنوان کربی دریم لند 2 در Game Boy است.

سه بازی دیگر عبارتند از BurgerTime Deluxe در Game Boy، Xevious در NES و Side Pocket در SNES. تنها ماه گذشته بود که نینتندو عناوین Game Boy را با بازی Metroid II: Return of Samus، Legend of Zelda: Link’s Awakening DX و Tetris به اعضای سوییچ آنلاین معرفی کرد.

نینتندو Game Boy Advance را نیز وارد بازار کرده است، اما این عناوین برای اعضای ممتاز Switch Online + Expansion Pass هستند. برای اشتراک Switch Online سالی 20 دلار است، در حالی که سطح توسعه 50 دلار در سال هزینه دارد.

کتابخانه Game Boy در Nintendo Switch Online اکنون 11 عنوان دارد. نینتندو در حال حاضر تایید کرده است که چهار بازی دیگر به زودی عرضه خواهند شد، از جمله بازی کارت تجاری Pokemon، The Legend of Zelda: Oracle of Ages و The Legend of Zelda: Oracle of Seasons.