ویدیوی جدید Inside and Out 2 پشت صحنه این انیمیشن را نشان می دهد

پیکسار ویدیویی از پشت صحنه Inside Out 2 منتشر کرده است.

با گذشت 9 سال از انتشار انیمه Inside Out، اکنون در آستانه انتشار قسمت دوم آن هستیم و بار دیگر شاهد چالش های رایلی و مقر احساسات در ذهن او خواهیم بود. اکنون پیکسار در کانال یوتیوب خود ویدئویی را منتشر کرده است که فرآیند صداگذاری Inside Out 2 را به نمایش می گذارد و البته می توانید تصاویر جدیدی از این انیمیشن را در آن مشاهده کنید. در این ویدیو مراحل ضبط صدا را مشاهده می کنید ایمی پولر، ایو آدابری، مایا هاک، پل والتر هاوزر صداپیشگان دیگر دیدند:

از آپارات دانلود کنید

امی پولر در نقش جوی و فیلیس اسمیت در نقش غم، لوئیس بلک در نقش خشم تونی هیل در نقش ترس لیزا لاپیرا در نقش انزجار مایا هاوک در نقش اضطراب ایو آدابری در نقش حسادت آدل اگزارچوپولوس در نقش کسالت پل والتر هاوزر در نقش خجالتی کنزینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک لاکلان، لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، دیو جولز، فرانک اوز، بابی مونیهان، جان اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر آنها از جمله صداپیشگان Inside Out 2 هستند.

انیمه Inside Out 2 قرار است در 25 ژوئن 1403 (14 ژوئن 2024) اکران شود. کلسی مان Inside Out 2 را بر اساس فیلمنامه ای از Meg LeFave، نویسنده Inside Out کارگردانی کرد. فیلم Inside Out به کارگردانی پیت داکتر در سال 2015 اکران شد.این انیمیشن در گیشه جهانی 858.8 میلیون دلار فروخت و توانست جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را از آن خود کند.

مدتی است که انیمه آینده پیکسار اعلام شده است و بر این اساس، انیمه Elio در تاریخ 23 ژوئن 1404 (13 ژوئن 2025) و انیمه Toy Story 5 در تاریخ 29 ژوئن 1405 (19 ژوئن 2026) اکران خواهند شد. ).

بخوانید  بازیکنان فعال پلی استیشن رکوردی باورنکردنی را ثبت کردند

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر