واکنش منتقدان به Final Fantasy 16

IGN: 90 از 100

با بیش از 65 ساعت محتوای خارج از داستان پیش روی من، خوشحالم که هنوز آخرین ساخته Creative Business Unit 3 تمام نشده است. همچنین برخی از بهترین لحظات فانتزی مدرن من را دارد، اما برخی از نقاط ضعف بازی سرعت بازی را تحت الشعاع قرار می دهد ای کاش برخی از عناصر مختلف بازی بهتر در هم تنیده می شدند. با این حال، زمانی که من برای تماشای Clive، دوستان و دشمنان او و سرزمین Valistia وقت می گذارم، قطعاً این نکات برجسته بازی است که برای من برجسته می شود. FF16 بسیار متفاوت از نسخه های قبلی است، اما از بسیاری جهات حاوی عناصر آشنا است. بنابراین هنوز یک فاینال فانتزی است و مدام به من یادآوری می کند که چرا این سریال را دوست دارم.

VGC: 80 از 100

Final Fantasy یک سری بازی‌های شرقی مورد علاقه طرفداران است، مخصوصاً با نبردهای نوبتی کار می‌کند. با این حال، شکایت اکثریت مخاطبان امروزی این بود که چرا اسکوئر انیکس نبردهای کاملاً مدرن را برای این سری انتخاب نمی کند تا کاربران بیشتری بتوانند آن را تجربه کنند. با این حال، از زمان انتشار Final Fantasy 15، شاهد تغییرات قابل توجهی در گیم پلی بازی بوده ایم و حتی نسخه بازسازی شده Final Fantasy 7 ساختار مدرن تری نسبت به قبل دارد.

رادار بازی: 90 از 100

GameSpot: 90 از 100

این بازی ممکن است از برخی جهات ضعیف باشد، اما باید به خاطر مجموعه ای از شگفت انگیزترین لحظات و شخصیت های موجود در آن ستایش کرد. Final Fantasy XVI جایگاه خود را در پانتئون Final Fantasy به دست آورده است [معبد خدایان فاینال فانتزی و اشاره به نسخه‌های قوی این سری] got بنابراین شاهد یکی از بهترین نسخه های این مجموعه هستیم.

با این حال، Creative Business Unit 3 به سراغ طراح اصلی سیستم مبارزه Devil May Cry 5 رفت تا Final Fantasy 16 را توسعه دهد. در نتیجه شاهد نبردهای کاملاً مدرن و هک اند اسلش هستیم. حتی استفاده از چیزهایی مانند Potion از طریق کلیدهای میانبر انجام می شود بنابراین هیچ وقفه ای در سرعت بازی ایجاد نمی شود.نسخه دمو بازی نوید تجربه لذت بخشی را می دهد و اکنون کمتر از یک روز به انتشار Final Fantasy 16 باقی مانده و شاهد عرضه آن هستیم. از امتیازات بازی

میانگین امتیاز بازی Final Fantasy 16 چندی پیش منتشر شد و ما شاهد نقدهای عالی از آخرین نسخه انحصاری پلی استیشن 5 هستیم.

بازی فاینال فانتزی 16

Game Informer: 85 از 100

میانگین امتیاز فاینال فانتزی 16 نوید یک تجربه لذت بخش، لذت بخش و به یاد ماندنی را می دهد و در ادامه برخی از بررسی های یک گیمر را می خوانیم. آیا می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید؟

فاینال فانتزی 16

  • سازنده: Square Enix (واحد کسب و کار خلاق 3)
  • ویرایشگر:Square Enix
  • سکو: پلی استیشن 5
  • سبک: اکشن نقش آفرینی
  • تاریخ انتشار: یک جولای

فاینال فانتزی 16 با کنار گذاشتن نبردهای نوبتی و جایگزینی آنها با نبردهای سنگین و ترکیبی، همان روح نوآوری تازه ای را دارد که این سری در خود دارد. این رویکرد جدید دنیایی را که می‌خواهیم کشف کنیم و داستانی زیبا که قدرت خود را از شخصیت‌های عالی خود می‌گیرد، ترکیب می‌کند. به طور کلی، Final Fantasy 16 تجربه ای است که در بین بهترین های این سری قرار می گیرد.

فاینال فانتزی 16 با گیم پلی مبارزاتی، اکشن، سرعت و واکنش بالا، از آن چیزی که طرفداران فاینال فانتزی از یک بازی در این سری انتظار داشتند، جداست. با این حال، داستان عالی، شخصیت‌ها و دنیای خوب طراحی شده از بهترین‌هایی هستند که این مجموعه امروزی ارائه می‌کند. علاوه بر این باید ویژگی Action Time Lore بازی را به عنوان استانداردی برای بازی هایی که داستانی سنگین، عمیق و طلایی ارائه می کنند در نظر گرفت تا کاربر بتواند روی این قسمت سرمایه گذاری کند.

هرگز فاینال فانتزی بهتر از این نمی شود و شخصیت های نسخه شانزدهم مورد علاقه کاربران قرار خواهند گرفت. ما فقط آرزو می کنیم که آنها به ما ماجراجویی های هیجان انگیزتری می دادند تا خارج از ساختار ماجراجویی هالیوود و بلک باستر آنها را دنبال کنیم و انجام دهیم.