واکنش منتقدان به فیلم جان ویک 4

50 از 100

60 از 100

دانی ین در جان ویک 4

100 از 100

به من اعتماد کن. این فیلم ارزش انتظار را داشت. استالسکی و نویسندگان این فیلم با اکشن مؤثر و بسیار جذاب قسمت اول، رویکرد اسطوره‌ای فصل‌های بعدی را کاهش دادند. به همین دلیل است که آخرین لحظات این اثر جان ویک: قسمت چهارم را به یکی از بهترین آثار این سبک تبدیل می کند.

آنهایی که به خاطر صحنه های وحشیانه و چابکی قدرتمند شخصیت اصلی، اولین نمایش و قسمت اصلی را دوست داشتند، می دانند که چیز دیگری در انتظارشان است. فیلمی بسیار کند و غولی که به خودی خود آماده کشتن همه افراد به جز نزدیکترین افراد است.

John Wick: Part 4 به طرز جذابی روی صحنه رفته است، بازیگران بسیار خوبی دارد و طراحی شیک تولید آن را به یک استاد کلاس در اکشن مدرن تبدیل کرده است.

چارلز برامسک گاردین

فیلم John Wick: Chapter 4 یا به زبان فارسی “John Wick: Chapter 4” یکی از جدیدترین آثار اکشن، ترسناک و جنایی کمپانی Lionsgate است که کارگردان، بدلکار و بازیگر توانا و محبوب به نام چاد استالسکی آن را کارگردانی کرده است. این هنرمند پیش از این تهیه کننده فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum بوده است (جان ویک: فرقه 3-Parablem)، فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فرقه 2)، فیلمی از جان ویک (جان ویک) و غیره. در فیلم John Wick: The Division 4، بازیگران هنرمند و با استعدادی مانند کیانو ریوز در نقش جان ویک، دانی ین در نقش کین، بیل اسکاشگارد در نقش مارکوس دی گارمونت، لارنس فیشبرن در نقش بووری کینگ، هیرویوکی سانادا در نقش شیمازو، شامیر اندرسون در نقش ترکر و لنس ردیک در نقش شارون و … حضور داشتند. و بازی کرد.

88 از 100

مجله Oblique درک اسمیت

اگر اهل فیلم‌هایی نیستید که تقریباً سه ساعت با صحنه‌های اکشن و جنگی همراه هستند، این قسمت احتمالاً به سلیقه شما نزدیک‌تر است. البته، اگرچه صحنه های مبارزه او رسماً یک مسترکلاس بسیار قوی و قدرتمند است.

تام یورگنسن IGN

از سوی دیگر، 58 منتقد از سایت Rotten Tomatoes که این فیلم اکشن را مشاهده کرده بودند، نظرات متفاوتی در مورد آن داشتند و امتیاز کلی 91 درصد را به آن دادند. مدتی فیلم John Wick: Chapter 4 برای منتقدان معتبر جهانی نمایش داده شده است، سایت های معتبر و محبوب بین المللی نقد و بررسی فیلم و سریال نقدها و نمرات خود را برای این فیلم منتشر کرده اند. در زیر نقد و بررسی فیلم را مشاهده می کنید ما John Wick: Chapter 4 از دیدگاه معتبرترین سایت های جهان را خواهیم داشت. اما قبل از آن می توانید خلاصه داستان این فیلم که به تازگی اکران شده را نیز بخوانید:

مایک رایان | تقریبا

همچنین در پایان و به طور خلاصه باید گفت که فیلم John Wick: Chapter 4 امتیازهایی را به دست آورده است که به ما اجازه می دهد آن را اثری بسیار خوب، جذاب و سرگرم کننده بدانیم. بنابراین، اگر پس از مطالعه مقدمه این پست و نظرات منتقدان، این اثر را مورد پسند خود قرار دادید، آن را به شما دوستان خوب یک گیمر نیز توصیه می کنیم.

به احتمال زیاد John Wick: Part 4 به راحتی بهترین قسمت سریال خواهد بود و در لیست بهترین آثار ناب اکشن سال های اخیر مدعی محسوب می شود (البته اگر بخواهیم آثار اکشن لیست را در نظر نگیریم. در تاریخ سینما). این فیلم آنقدر خوب است که امیدوارم در این مرحله آن را تمام کنند. واقعاً فکر نمی کنم بتوانند از سطح این آثار پیشی بگیرند.

فیلم John Wick: Chapter 4 (John Wick: Chapter 4) در آینده ای نزدیک به طور گسترده اکران می شود و تاکنون توانسته است میانگین امتیازات بسیار خوبی را از منتقدان مطرح دنیا دریافت کند.

تنوع اوون گلیبرمن

100 از 100

جان ویک (با بازی کیانو ریوز) راهی برای شکست دادن گروه میز بالا پیدا می کند. اما قبل از اینکه بتواند آزادی خود را به دست آورد، باید با دشمن جدیدی روبرو شود. یک دشمن جدید که متحدان و نیروهای بسیار قدرتمندی در سراسر جهان دارد که می توانند دوستان قدیمی را به دشمنان جدیدی تبدیل کنند.

40 از 100

شخصیت های مارکیز و وینستون در فیلم جان ویک 4

امپراتوری الکس گادفری

این فیلم را می توان هدیه ای آگاهانه برای طرفداران «جان ویک» دانست. کاری که او به خوبی انجام می دهد.

ظاهراً به نظر می رسد که سازندگان خط کار را در توسعه و گسترش تدریجی دنیای جان ویک گم کرده اند. به عبارتی فراموش کردند که چه چیزی قسمت اول و گاهی قسمت دوم سریال را اینقدر خوب کرده است.

فیلم John Wick: Part 4 در تاریخ 6 مارس 2023 (15 مارس 1401) در میدان لستر که در شهر لندن قرار دارد اکران محدودی داشت. طبق برنامه ریزی ها، این اثر در تاریخ 24 مارس (4 آوریل 1402) به طور گسترده در سینماهای سراسر ایالات متحده اکران خواهد شد. این اثر ترسناک تا کنون امتیاز ۷۸ از ۲۳ نقد فیلم و سریال را در متاکریتیک کسب کرده است. فیلمنامه این اثر توسط Shay Hutton و Michael Finch نوشته شده است. داستانی بر اساس شخصیت های خلق شده توسط درک کولستاد. از سوی دیگر چاد استاهلسکی، بیزل ایوانیک و اریکا لی تهیه کنندگان این اثر بودند. این فیلم عموماً نقدهای متفاوتی را از سوی منتقدان دریافت کرد که اکثر آنها به رده بالا و متوسط ​​تعلق دارند. اکثر منتقدان در مورد بازی فوق العاده و بسیار جذاب بازیگران به خصوص کیانو ریوز، صحنه های اکشن، فیلمنامه و سبک کارگردانی نظر مثبت داشتند.

90 از 100

جان ویک با بازی کیانو ریوز، یک شبه دو نفر را در John Wick: Chapter 4 رها کرد.

80 از 100

فرانک چک | هالیوود ریپورتر

برایان تالریکو راجر ایبرت

بزرگتر، بدتر، جسورتر، طولانی تر و با قطعات دیدنی تر که به زیبایی کنار هم قرار گرفته اند. ویژگی هایی که همه فیلم ها نمی توانند به خوبی از پس آن برآیند. این فیلم حماسی و پر اکشن عملاً معنای ریسک و خطر را دوباره تعریف می کند.

حال بیایید نگاهی به بررسی های منتشر شده از John Wick: Chapter 4 بیندازیم: