واکنش منتقدان به حماسه Senua: Hellblade II

میانگین نمرات Senua's Sacrifice: Hellblade II امروز صبح منتشر شد و ما شاهد بررسی های خوبی برای آخرین نسخه انحصاری مایکروسافت هستیم.

نسخه دوم Hellblade را می توان یکی از موردانتظارترین بازی های سال 2024 دانست که از زمان نمایش خود توجه مخاطبان را به خود جلب کرده و همه منتظر یک تجربه لذت بخش دیگر بودند. Hellblade: Senua's Sacrifice مشکلات خود را داشت، اما از نظر داستان گویی و آنچه روی آن تمرکز داشت، یعنی به تصویر کشیدن اختلالات روانی، بهترین کار را انجام داد.

اکنون زمان بازی Senua's Saga: Hellblade II است که امروز مصادف با عرضه جهانی این بازی بر روی رایانه شخصی، سری Xbox است. Xbox Series S، میانگین امتیاز بازی نیز ارائه شد. آخرین نسخه Ninja Theory از نظر گرافیکی پیشرفت های عمده ای نسبت به نسخه قبلی دارد و به نظر می رسد شاهد تجربه ای مشابه با نسخه قبلی هستیم. در زیر می توانید نظرات برخی از منتقدان Senua's Saga: Hellblade II را در یک گیمر بخوانید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Senua Saga: Hellblade 2

  • خالق: نظریه نینجا
  • ناشر: مایکروسافت
  • سکو: کامپیوتر، سری Xbox Xbox Series S
  • سبک: اکشن ماجراجویی

تصویری از محیط بازی Hell Blade 2

یوروگیمر: 100 از 100

Hellblade 2 داستان Senoa را با ظرافت، اعتماد به نفس، وحشیگری شگفت‌انگیز و اعتقادی عالی ادامه می‌دهد.

بازی Detective: 90 از 100

پایان Senua's Saga: Hellblade II نقطه قوت دیگری را به جا می گذارد. برخلاف تصور اولیه‌ام از داستان Senua، بازی را با خوشحالی به پایان رساندم که او بار دیگر بر هیولاهای مختلف پیروز شد. من متقاعد شده‌ام که تئوری نینجا از تلاش بیشتر برای گسترش فرمول قبلی خود و تبدیل آن به چیزی که نیازی به آن نبود اجتناب کرده است. این یک بازی خدای جنگ ایکس باکس نیست، یک بازی هلبلید بهتر است. چاپ اول نمونه ای از عدم نیاز به سرگرمی و سرگرمی به روش های سنتی گذشته است. در همین حال، ادامه Hell Blade احساسات دراماتیک تری را به صورت گسترده به تصویر می کشد و داستانی هوشمندانه و متفکرانه دارد که در برخی از بازی های AAA شاهد آن هستیم.

اجاره صفحه نمایش: 90 از 100

Senua's Saga: Hellblade II ترسناک، هیجان‌انگیز و از نظر بصری خیره‌کننده، نسخه بهبودیافته و بهبود یافته بازی اول است که به ایجاد مفاهیم معنادار و پیچیده‌ای که در قسمت اول دیده می‌شود کمک می‌کند.

IGN: 80 از 100

Senua's Saga: Hellblade II یکی دیگر از بازی های ارزشمند وایکینگ است که حس و المان های باکیفیتی مشابه نسخه قبلی دارد. حتی اگر در نشان دادن کامل آن موفق نباشد.

خدا وسواس دارد: 75 از 100

Senua's Saga: Hellblade II یک دنباله خوب با بازی عالی و جلوه های بصری جذاب است. اما سرعت روایت آن تحت تأثیر قرار می گیرد.

منبع

بخوانید  اتاق پخش نهایی GameSpot - The Reveal
تحریریه مجله بازی یک گیمر