واکنش شدید بازیکنان به تغییرات Apex Legends Battle Pass

به نظر می رسد که سیستم جدید Battle Pass Apex Legends در بین بازیکنانش چندان محبوب نیست.

استودیو Respawn هفته گذشته اعلام کرد که Apex اکنون به جای یک Battle Pass طولانی فصل، دو پاس نیم فصل دریافت خواهد کرد. طبق گفته این استودیو، هر نیم‌فصل Tier 60 Battle Pass حاوی همان مقدار پوسته‌های Legendary مانند نسخه کامل قبلی Season Tier 110 Battle Pass است، اما با محتوای غیر ضروری کمتر. مثبت یا منفی بودن این خبر هنوز جای بحث دارد.

خبری که قطعا برای بازیکنان مثبت نیست این است که آنها دیگر نمی توانند سکه های Epex را که در Battle Pass به دست آورده اند ذخیره کنند و از آنها برای خرید Premium Tiers در آینده استفاده کنند. بخش پریمیوم بازی اکنون فقط از طریق پرداخت مستقیم به قیمت 99.9 دلار قابل خرید است و هیچ راهی برای تغییر ارز از دلار آمریکا به سایر ارزها وجود ندارد.

تنها دلیل منطقی که می‌توانیم برای این تغییر در نظر بگیریم این است که ممکن است کسی فکر کند Apex Legends می‌تواند از این راه درآمد بیشتری کسب کند. به همین دلیل است که بخشی از این بیانیه که می گوید «(این یک تغییر دهنده بازی است) ارزشمند است» تحقیر آمیز به نظر می رسید. اگرچه انتظار ندارید که یک استودیو بازی مستقیماً اعلام کند که ما به دنبال کسب درآمد بیشتر هستیم، من فکر می‌کنم بازیکنان دوست داشتند در مورد آن صداقت بیشتری داشته باشند.

بازیکنان Apex Legends اکنون نارضایتی خود را نسبت به تمرین معمول خود برای گذاشتن نظرات منفی در صفحه استیم بازی نشان می دهند. این عنوان شوتر بتل رویال اکنون بیش از ۱۳۰۰ نقد منفی در استیم دریافت کرده است و وضعیت نقد آن به ترکیبی از مثبت و منفی تبدیل شده است.

بخوانید  تریلر گیم پلی استراتژی و فانتزی Gord در تابستان امسال منتشر شد

تلاش برای نجات یک هم تیمی در Apex Legends

بازیکنان این تغییر در نبرد پس از بازی را ضربه نهایی Apex Legends پس از مشکلات زیادی مانند تعداد زیاد تقلب ها، باگ ها، مشکلات سرور و مشکلات پرداخت می دانند. در یکی از کامنت‌ها آمده است: “با این سیستم جدید Battle Pass، من بازی را مانند بسیاری از بازیکنان دیگر به پایان می‌برم. خداحافظ.” صفحه ردیت بازی نیز با وضعیت مشابهی روبرو شده است که اکنون یکی از پست های برتر آن نوشته است: “آن را حذف کردم!”

هنوز کاهش محسوسی در تعداد بازیکنان همزمان این بازی در استیم مشاهده نشده است. این عنوان تیراندازی رایگان دیروز به رکورد 240000 بازیکن همزمان رسید. مسائلی مانند خطاهای سرور، تاخیر در جفت شدن بازیکنان، تعداد تقلب ها، باگ ها و تصمیمات کسب درآمد منحصر به Apex Legends نیست و تمامی عناوین سرویس های زنده در نهایت یک یا ترکیبی از این مشکلات را تجربه خواهند کرد و نقدهای منفی بازیکنان را دریافت خواهند کرد. .

هنوز خیلی زود است که بگوییم Apex Legends یک بازی تمام شده است، اما چیزی که می‌توانیم بگوییم این است که بازیکنان علاقه‌ای به خرج کردن پول اضافی برای قطعاتی که قبلا رایگان بودند، ندارند و آن‌ها این پیام را بارها و بارها به توسعه‌دهندگان بازی ارسال کرده‌اند. .

غیرعادی نیست که سازندگان و ناشران بازی از تصمیماتی که چنین بازخوردهای منفی دریافت می کنند عقب نشینی کنند، بنابراین مشخص نیست که آیا EA و Respawn به تصمیم خود پایبند هستند یا خیر، اما اگر تصمیم به ایجاد این تغییر داشته باشند، اولین نبرد نیم فصل باقی مانده است. در ماه اوت (اواخر مرداد – اوایل سپتامبر) منتشر شد.

بخوانید  جان لگوئیزامو به یاد می آورد که تولید کننده برای فیلم برادران سوپر ماریو، رقصنده های واقعی را استخدام کرد.

در باره این موضوع چه فکر می کنید؟ آن را با ما و سایر کاربران یک گیمر به اشتراک بگذارید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر