هیچ بسته الحاقی برای بازی God of War Ragnarok منتشر نشده است


به گفته اریک ویلیامز، استودیو سانتا مونیکا هیچ برنامه ای برای انتشار محتوای قابل دانلود برای God of War Ragnarok ندارد.

God of War Ragnarok که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت به تازگی منتشر شده است و از نظر محتوا طولانی ترین در سری God of War شناخته شده است. بنابراین تکمیل داستان اصلی بازی God of War Ragnarok به تنهایی حدود 23 ساعت زمان می برد و انجام ماموریت های جانبی و سایر فعالیت ها می تواند زمان بازی را دو برابر کند، اکنون می دانیم که این بازی DLC دریافت نخواهد کرد.

در مقایسه، می توان گفت که God of War Ragnarok حدود 21 ساعت بیشتر از بازی قبلی منتشر شده در سال 2018 طول می کشد. در حالی که نسخه های قدیمی این سری به طور متوسط ​​بین 8 تا 12 ساعت زمان می بردند. با این حال، طرفداران God of War Ragnarok احتمالا انتظار دریافت DLC یا بازی سال را ندارند، اما محتوای کافی در این بازی ویدیویی پیدا خواهند کرد.

اریک ویلیامزکارگردان God of War Ragnarok در مصاحبه ای با Kinda Funny Games گفت که اگرچه تیم سازنده ایده گسترش بازی را به طور کامل رد نمی کند، اما بازیکنان نباید امید خود را از دست بدهند. او افزود: “نمی‌دانم، مرد، این یک بازی بزرگ است و فکر می‌کنم ما هر چیزی که می‌توانستیم برای آن گذاشتیم، به زودی [عرضه DLC] من حساب نمی کنم.”

البته لازم به ذکر است که مانند نسخه 2018 که بسته الحاقی دریافت نکرد، می توان انتظار داشت که آپدیت های مختلفی برای God of War Ragnarok منتشر شود. به نظر می رسد که حالت های تیراندازی و بازی جدید پلاس در هفته های آینده به بازی God of War Ragnarok اضافه خواهند شد.

نقد و بررسی God of War Ragnarok و شخصیت های آن

اگرچه انتشار بسته‌های الحاقی برای بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما تاکنون نمونه‌های باکیفیتی مانند Left Behind برای The Last of Us، نسخه کارگردان Ghost of Tsushima و The City That Never وجود دارد. بسته الحاقی Sleeps برای Spider ما همچنین Man را دیدیم. آثاری که می توان آنها را در زمره بهترین DLC های بازی های انحصاری پلی استیشن برشمرد.

نظر شما در مورد God of War Ragnarok چیست؟ آیا تا به حال موفق به تجربه آن شده اید؟ شما می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با ما در میان بگذارید.