«هوش اپل» معرفی شد. تمام قابلیت های هوش مصنوعی آیفون، آیپد و مک

می توانید از دستورات متنی یا طرح های گرافیکی برای ایجاد تصاویر در Image Playground استفاده کنید. این ویژگی تصاویر را بر اساس ترجیحات کاربر ایجاد می کند و تصاویر تولید شده را می توان در پیام ها، فرم های رایگان و صفحات استفاده کرد. طبق گفته اپل، Image Playground یک برنامه جداگانه نیز خواهد داشت و توسعه دهندگان می توانند به API آن دسترسی داشته باشند تا با برنامه های خود یکپارچه شوند.

ویژگی جدید “Genmoji” به کاربر این امکان را می دهد تا با کمک هوش مصنوعی، ایموجی های خود را بسازد.

مزیت مهم Copilot، Gemnai و ChatGPT اکنون در اکوسیستم اپل است

اگر از شما بپرسند مفیدترین ویژگی هوش مصنوعی مولد چیست، احتمالاً به توانایی ربات‌های گفتگو برای رونویسی متن و خلاصه کردن محتوا اشاره می‌کنید. اکنون، اپل با رقبایی مانند مایکروسافت، گوگل و OpenAI متحد شده است تا کاربران بتوانند هنگام نوشتن ایمیل در اپلیکیشن Mail اپل از هوش مصنوعی استفاده کنند.

به عنوان مثال، می توانید از سیری بخواهید که برای شما ایمیل بنویسد یا آهنگ پیام را تغییر دهد. اپل می‌گوید قابلیت‌های نوشتن هوش مصنوعی در سراسر سیستم و هر جا که بتوانید تایپ کنید در دسترس خواهد بود.

همکاری اپل با OpenAI؛ ادغام ChatGPT با آیفون

کلاینت چت محبوب مبتنی بر GPT-4o ChatGPT در «اواخر سال 2024» به آیفون، آی‌پد و مک می‌آید و به سیری کمک می‌کند به سؤالات کاربران پاسخ دهد. این خبر خوب ممکن است به این معنی باشد که سیری به جای نمایش نتایج جستجوی گوگل، از ChatGPT می‌خواهد تا پاسخ را در اختیار کاربر قرار دهد.

بخوانید  احتمال وجود دیسک فیزیکی در نسخه استاندارد بازی Starfield

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر