همه چیز درباره پذیرش و پذیرش مقاله علمی

علاوه بر هزینه چاپ مقاله در مجلات، هزینه های جانبی دیگری نیز دارید، به عنوان مثال…

این مقاله صرفاً جنبه تبلیغاتی دارد و یک گیمر هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نمی پذیرد.

این مرحله نباید شما را خسته یا عصبانی کند. اگر دلایل شما به طور کامل آنها را توجیه نکند، احتمال رد مقاله شما زیاد خواهد بود. حتی این هم نباید شما را دلسرد کند. شانس خود را در مجله مشابه دیگری امتحان کنید.

اگر به دنبال نوشتن یک مقاله علمی هستید و در مورد مراحل بعدی استرس دارید، این مقاله را از دست ندهید.

حتی ممکن است آنچه به عنوان تصحیح ارسال می کنید رد شود و از شما خواسته شود که آن را دوباره انجام دهید. پس برای هر چیزی آماده باش

در ترانسیس خدمات مربوط به ترجمه مقالات با تضمین بازگشت پول چه مفهومی داره؟ به عبارت دیگر، اگر مقاله شما به دلیل گرامر و نکات نگرش رد شود، تمام هزینه هایی که برای ترجمه پرداخت کرده اید به شما بازپرداخت می شود.

تجربیات خود را در روند انتشار مقاله علمی با ما در میان بگذارید.

ترجمه تخصصی: شما باید یک مقاله تخصصی را به مترجمان خبره بسپارید، اگر رشته شما مکانیک است و در همان رشته مقاله دارید، نمی توانید آن را به مترجم عمومی بسپارید. کار کنید ترجمه مکانیکی باید توسط مترجمی انجام شود که در این رشته تحصیل کرده و تمامی نکات این رشته را می داند.

هنگامی که مقاله خود را نوشتید و تصمیم گرفتید که در چه مجله ای می خواهید آن را منتشر کنید، باید آن را ارسال کنید.

بخوانید  دشمنان و محیط‌های تاریک در فیلم‌های جدیدی از The Lords of the Fallen نشان داده شده‌اند

این مرحله را دست کم نگیرید. تاثیر انتشار یک مقاله علمی بر CV شما بسیار چشمگیر است.

هزینه چاپ یک مقاله علمی چقدر است؟

آخرین کلمه

به وب سایت مجله مورد نظر خود مراجعه کنید و هزینه ها را مطالعه کنید.

پس از ارسال مقاله علمی شما وارد مرحله پذیرش می شود. ابتدا مقاله شما توسط سردبیران مجله به صورت کلی و اساسی بررسی می شود. در این مرحله، آنها بررسی می‌کنند که آیا محتوایی که ارائه کرده‌اید با خط‌مشی‌های آن‌ها سازگار است یا خیر. در صورت گذراندن این مرحله، مقاله شما برای داوران ارسال می شود و آنها به صورت تخصصی بررسی می کنند که آیا برای چاپ مناسب است یا خیر.

مقاله علمی شما پذیرفته میشود

ارسال انشا و پذیرش آن یکی از مراحل اساسی است و فکر کردن به آن برای اکثر دانشجویان سخت است. برای یادگیری همه چیز در مورد این مرحله تا پایان با ما همراه باشید.

ارسال مقاله به چه معناست؟

کی به این مرحله میرسی؟ وقتی موضوع مقاله و ساختار آن را انتخاب کردید و بر این اساس مجله را انتخاب کردید. در صورتی که مجله مورد نظر با ساختار و زمینه ای که شما در آن کار کرده اید مطابقت نداشته باشد، مقاله علمی شما بلافاصله رد می شود.

بستگی به مجله ای دارد که به دنبال آن هستید. حتی برخی از مجلات می توانند این کار را به صورت رایگان انجام دهند.

بخوانید  آواتار: راه آب به نظر می رسد در افتتاحیه آخر هفته 175 میلیون دلار درآمد داشته باشد

مرحله پذیرش بخش مهمی از فرآیند انتشار مقاله شما است. اگر هنوز چیزی در مورد این مسیر نمی دانید، بدانید که بسیار نادر است که این مرحله به سرعت انجام شود.

گزارش پایان اطلاعیه

هزینه پارافریزینگ: بازنویسی یکی از مراحل مهم در نگارش مقاله علمی است. اگر می خواهید مقاله شما برچسب سرقت ادبی باشد و در همان ابتدا رد نشود، حتما باید از این سرویس استفاده کنید. این کار باید توسط مترجمانی با تجربه زیاد در هر دو زمینه ترجمه و بازنویسی متون تخصصی انجام شود.

امیدوارم این مقاله دید درستی از مسیری که در انتظار شماست به شما داده باشد. اگر در این راستا به خدمات ترجمه نیاز دارید، روی کمک ما حساب کنید، ترانسیس خدمات ترجمه متنوعی از جمله ترجمه تخصصی، ترجمه مقالات تخصصی و حتی ترجمه رزومه و نامه های متنی را برای دانشجویان ارائه می دهد.

استرس و نگرانی برای زمانی است که اطلاعات کمی دارید. اما وقتی همه مراحل را به خوبی بلد باشید، با یک برنامه درست و مبتنی بر اصول، همه مشکلات ساده تر به نظر می رسند.

ترجمه کلمه تسلیم به معنای تسلیم شدن است. در بحث نوشتن مقاله، ارسال و ارائه ترجمه بهتری از این عبارت است.

هزینه های انتشار: این مهم است که مقاله خود را ویرایش کنید، محتوای شما باید از نظر نوشتاری و حتی علمی مورد توجه قرار گیرد. کار ویرایش را به متخصصان بسپارید تا از نتیجه تلخی که در انتظار شماست جلوگیری شود.

وب سایت مجله مورد نظر را بررسی کنید و ببینید مقاله را به کدام آدرس ایمیل باید ارسال کنید. حتی گاهی مجلات علمی مختلف بسترهای متفاوتی را برای دریافت این اسناد مشخص می کنند.

بخوانید  نبردها و ماموریت های جانبی را در تریلر گیم پلی RoboCop: Rogue City به نمایش بگذارید

معمولا مرحله کارشناسی مقاله رفت و برگشت است. داوران نظرات و سوالات خود را ارسال می کنند و شما باید به آن انتقادات پاسخ دقیق بدهید و مشکلات را برطرف کنید.

حتی ممکن است مقاله شما به دلیل اشتباهات نگرش رد شود. پس حتما کار ترجمه را به متخصصین این حوزه بسپارید. کار ترانزیس ترجمه تخصصی مقاله این کار را به بهترین مترجمان در این زمینه بسپارید.