همه سیاره های Star Wars Outlaws از همان ابتدا قابل دسترسی نیستند

بازی Massive Entertainment از همان ابتدا همه سیارات موجود در Star Wars Outlaws را در دسترس قرار نمی دهد.

در حالی که Massive Entertainment سعی نکرد دنیای Star Wars Outlaws را آنقدر بزرگ کند که بسیاری از بازیکنان نتوانند آن را کامل کنند، بازی هنوز هم دنیای باز گسترده ای را برای کاوش ارائه می دهد. طبق گفته های سازنده، بازیکنان می توانند پنج سیاره و قمر به نام های توشارا، آکیوا، کیجیمی، کانتونیکا و تاتوئین را کاوش کنند. با این حال، همه این مناطق از ابتدا در دسترس نیستند و بازیکن باید ابتدا آنها را باز کند.

و در توضیح همین موضوع نوید خوری، کارگردان داستان Star Wars Outlaws در مصاحبه ای با IGN جزئیات بیشتری در مورد چگونگی شروع بازی به اشتراک گذاشت. خاوری در این باره گفت: بازی به گونه ای ارائه شده است که توشارا یک قمر است که ما با همکاری تیم Lucasfilm Games ساختیم آزادانه به سیارات دیگر سفر کنید و در پیشرفت غیرخطی پیشرفت کنید.

کای وایس در جنگ ستارگان با قانون شکنان مبارزه می کند

پس از انجام برخی ماموریت ها در توشارا و باز کردن قفل سیارات دیگر، بازیکنان می توانند روی سطح بمانند و چیزهای زیادی را کشف کنند. در بعدی جولیان گریتیمدیر خلاق Star Wars Outlaws تایید کرد که حدود چهار تا پنج دقیقه طول می کشد تا بازیکنان با سرعت خود به دور ماه سفر کنند و در طول مسیر با محتوای جالبی روبرو می شوند که حواس آنها را پرت می کند.

همچنین مشخص شد که بر خلاف دیگر بازی‌های جهان باز یوبی‌سافت، نقشه بازی با آیکون‌های مربوط به رویدادها پر نخواهد شد و در عوض بازیکن باید با طرز فکر و سبک قهرمان داستان، دنیای بازی را کشف کند. ماتیاس کارلسونکارگردان فیلم Star Wars Outlaws درباره کاوش در دنیای بازی گفت: «شخصیت اصلی داستان، کای، کهکشان را ندیده و همه چیز را در مورد آن نمی‌داند، وقتی برای اولین بار به توشارا می‌آیید، نقشه‌ای را خواهید دید که مکان‌ها را نشان می‌دهد در مورد کوه ها و چیزهای دیگر، این کاوش است که جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

بخوانید  سریال جدید سازنده Breaking Bad و Better Call Saul بسیار متفاوت خواهد بود

کای در مناظر کهکشانی در Star Wars Outlaws سوار موتورسیکلت می شود

جولیان گریتی در ادامه با اشاره به اینکه بازیکنان برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود باید ریسک های مختلفی را متحمل شوند، ادامه داد: در بخشی از بازی، باید به بازار بروید، جایی که می توانید به مکالمات مختلف بین شخصیت ها گوش دهید و اطلاعاتی را که می خواهید دریافت کنید. خواستن.” آنها شما را به یک منطقه جدید می فرستند تا بتوانید سوار ماشین سریع خود شوید و به آنجا بروید. شما باید در مه جنگ نفوذ کنید و در اینجا کنجکاوی و کاوش شما اطلاعات بیشتری در مورد همه چیز به شما می دهد.

Star Wars Outlaws 9 سپتامبر 1403 (30 اوت 2024) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس Xbox Series S اخیراً منتشر شده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر