هاگوارتز Legacy دارای بیش از 100 ماموریت جانبی استنرم‌افزار Avalanche نه تنها درباره تعداد ماموریت‌های جانبی در هاگوارتز Legacy – که بیش از 100 مورد وجود دارد – می‌بالد، بلکه بر روی داستان بازی تأثیر می‌گذارد. به گفته مویرا اسکوایر، کارگردان روایت و فیلمنامه‌نویس پیشرفته RPG، “همه چیز به هم مرتبط است”.

اسکوایر در مورد میراث هاگوارتز صحبت کرد در GamesRadar و اینکه چگونه بازی RPG راه‌هایی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا روایت‌های خود را در درون خود ایجاد کنند. اسکوایر گفت: «خط داستان اصلی پیچیده و درگیرکننده است و شخصیت‌ها و دیدگاه‌های مختلف را در بر می‌گیرد. اما با دادن لحظات پرطرفدار به بازیکن در طول بازی، به آنها اجازه می‌دهیم تا نسخه‌ای از این داستان حماسی را تعریف کنند.»

در حال پخش: میراث هاگوارتز – تریلر رسمی سینمایی

نحوه برخورد آنها با این کوئست های جانبی نیز به بازیکنان بستگی دارد. ظاهرا هاگوارتز Legacy به بازیکنان این آزادی را می دهد که این فعالیت ها را خارج از کلاس خود انتخاب کنند. ترتیبی که بازیکن برای تکمیل این ماموریت‌ها انتخاب می‌کند، بر داستان و گیم‌پلی او تأثیر می‌گذارد.» گفت اسکوایر.

هفته گذشته، برادران وارنر. و Avalanche یک تریلر سینمایی از Hogwarts Legacy منتشر کردند که محیط جهان باز بازی را به نمایش گذاشت. علاوه بر این، نیک تقریباً بدون سر، یک جادوگر نقابدار مرموز و حتی یک اژدها در این ویدئو حضور داشت.

Hogwarts Legacy قرار است ماه آینده، 10 فوریه، برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S عرضه شود. سایر دارندگان کنسول باید کمی بیشتر صبر کنند. به عنوان مثال، بازی Wizarding World تا 4 آوریل برای PS4 و Xbox One منتشر نخواهد شد و سپس نسخه Switch در تاریخ 25 جولای عرضه خواهد شد.

هاگوارتز Legacy توسط Avalanche Software، یکی از شرکت‌های تابعه برادران وارنر توسعه داده شده است. سرگرمی های تعاملی این بازی به دلیل اظهارات ترنس هراسی توسط جی کی رولینگ، نویسنده هری پاتر، درگیر جنجال شده است. اگرچه او شخصاً در توسعه آن دخالتی ندارد، اما همه چیز را از موفقیت آن به دست می آورد. برای اطلاعات بیشتر، مقاله عمیق ما را در مورد تأثیر نظرات رولینگ بر جامعه ترنس بخوانید. در این مقاله، پیوندهایی به سازندگان ترنس که می‌توانید از آنها حمایت کنید، و همچنین خیریه‌هایی را که می‌توانید به آنها کمک مالی کنید، پیدا خواهید کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.