هاب رسمی Apex Legends Lore به بازیکنان جدید کمک می‌کند تا به عقب بروند

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

در حال پخش: تریلر معرفی Apex Legends: Revelry

اوج سناریوی گسترده اکنون بسیار پیچیده است که حتی تلاش برای توضیح زمینه رویدادهای فعلی بازی می تواند دشوار باشد. برای تازه واردان، فهرستی از Apexe های متعدد، زیاد موضوعات طرح می تواند طاقت فرسا باشد. فهرست 23 شخصیت به تنهایی ردیابی چیزها را سخت می کند، اما بخش دیگری از مشکل این بود که پس از پایان خط داستانی هر فصل، هیچ راهی برای دسترسی به خط داستانی آن فصل وجود نداشت. در طول چهار سال گذشته، طرفداران Apex در /r/ApexDiscovered و ویکی های میزبانی شده توسط فندوم (سایت خواهر گیم اسپات) داستان های کمیک یا بازی هر فصل را با دقت آرشیو و فهرست بندی کرده است، همراه با پیوندهایی به کمیک های توییتر و سایر منابع دانش. در نهایت، بازیکنان جدیدی که می‌خواستند «کل داستان» را بدانند باید زمان قابل‌توجهی را صرف تحقیق در مورد رویدادهای فصل‌های گذشته می‌کردند. اما امروز با رونمایی از مرکز رسمی Apex Legends Lore Respawn، همه چیز تغییر کرد.

در حالی که تعداد کمی از کمیک ها هنوز مفقود هستند – و کل جست و جوی Broken Ghost، یکی از مهم ترین خطوط داستانی Apex – اکثر داستان اکنون در یک مکان به خوبی سازماندهی شده در دسترس است. در حال حاضر، هاب فقط دارای تریلرهای معرفی فصل، قسمت های Stories From The Outlands و کمیک های توییتر است، اما بدیهی است که چیزهای بیشتری در راه است. دیتامینر، دیوید بارتل، تاریخ نگار داستانی Apex Legends را تبدیل کرد در توییتر اعلام کرد که این به سادگی “اولین تکرار” از هاب Apex Legends Lore است. بارتل – بیشتر به عنوان شناخته شده است FrozenFroh– به بازیکنان قول داده بود که محتوای داستانی مهم مانند ماموریت‌های فصلی در نهایت به صفحه اضافه می‌شود و در نهایت به بازیکنان جدید فرصتی می‌دهد تا وضعیت فعلی طرح فوق‌العاده دقیق Apex را دنبال کنند.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

چشم انداز Respawn برای فصل 16 تا حدودی بر بهبود تجربه گیم پلی برای بازیکنان جدید متمرکز بود، با برنامه هایی برای به روز رسانی محدوده تیراندازی، افزودن آموزش های بهتر، و پیاده سازی جهت گیری matchmaking. برای کمک به بازیکنان جدید برای آشنایی با دنیای Apex Legends. اما گیم‌پلی تنها تجربه‌ای نیست که Apex ارائه می‌کند – این بازی همچنین دارای یک روایت مستمر است که داستان‌های 23 افسانه را در هم می‌پیوندد و در قالب‌های مختلف، از مجموعه داستان‌های YouTube از The Outlands گرفته تا نوارهای مختلف. ترسیم شده (هر دو دیجیتال) روایت شده است. و فیزیکی).

بازی Apex Legends بر روی کنسول و رایانه شخصی رایگان است. نسخه موبایلی این بازی، Apex Legends Mobile، برای بازی در دسترس است اندروید و iOS دستگاه ها، اما در 1 مه به پایان می رسد.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

Apex Legends Season 16: Revelry امروز راه اندازی شد و حجم عظیمی از محتوای جدید را به بازی اضافه کرد. اما بین هیجانی که در مورد ورود تیم Deathmatch مدت ها مورد انتظار بود و سیستم جدید Remastered Legend Classes، به راحتی می توان یکی از بهترین ها را از دست داد. اضافات جدید به بازی: یک مرکز دانش رسمی.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.