نیکلاس کیج نقشی در جنگ ستارگان نمی‌خواهد، پیشتازان فضا را ترجیح می‌دهد

نیکلاس کیج نمی‌خواهد در دنیای ماندالوریان یا جنگ ستارگان حضور داشته باشد (ببخشید پدرو پاسکال).
“من یک Trekkie هستم. اینجا جایی است که من سوار می شوم… من در خانواده Star Wars نیستم. من در خانواده Star Trek هستم.” pic.twitter.com/958e7picw4

– کوین پولوی (@djkevlar) 7 ژانویه 2023

نیکلاس کیج بازیگر برنده اسکار گفته است که علاقه ای به حضور در پروژه جنگ ستارگان ندارد، زیرا وفاداری او به پیشتازان فضا است. کیج در صحبت با کوین پولوی (مصاحبه زیر را ببینید)، گفت که او همیشه از طرفداران Star Trek بوده و از سریال اصلی با بازی ویلیام شاتنر و فیلم های جدید با بازی کریس پاین لذت برده است.

کیج در جمع بندی افکارش گفت: “من بخشی از خانواده جنگ ستارگان نیستم. من بخشی از خانواده پیشتازان فضا هستم.”

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.کیج توضیح داد که او سریال پیشتازان فضا را بسیار دوست دارد، زیرا به نویسندگان اجازه می‌دهد تا داستان‌هایی را ارائه کنند که اگر در محدوده زمین و جدول زمانی موجود ما اتفاق بیفتند، ممکن است عبور نکنند.

صحبت کردن کیج در مورد وفاداری های علمی تخیلی خود کاملاً تصادفی نیست. او و پدرو پاسکال ستاره The Mandalorian با هم در The Unbearable Weight of Massive Talent ظاهر شدند و طبق گزارش ها پاسکال فرصت حضور در Mandalorian را به کیج معرفی کرد. اما اکنون می دانیم که کیج علاقه ای به انجام این کار ندارد.

“من یک Trekkie هستم، مرد. من در Enterprise هستم. من با تماشا بزرگ شدم. [William] شاتنر. فکر کردم [Chris] کاج عالی بود برای من، آنچه واقعاً علمی تخیلی است، و چرا این گونه ژانر مهم است، همین است واقعا جایی که می توانید هر طور که احساس می کنید، آنچه را که می خواهید بگویید.» شما آن را در سیاره دیگری قرار می دهید، آن را در زمان دیگری یا در آینده قرار می دهید، و می توانید بدون اینکه مردم روی آن بپرند. شما واقعاً می توانید افکار خود را بیان کنید. و Star Trek واقعاً آن را پذیرفت. آنها وارد مسائل جدی شدند.”

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  PS5 فقط امروز در Target - Black Friday به 350 دلار کاهش یافت