نینتندو دایرکت برای روز سه‌شنبه اعلام شد، در اینجا نحوه تماشا آمده است

نینتندو بالاخره نمایشگاه بعدی نینتندو دایرکت خود را معرفی کرد و خیلی زود – مانند فردا به زودی 18 ژوئن به‌عنوان اولین نینتندو دایرکت پس از چند ماه و یکی از برنامه‌ریزی‌شده در فصل اوج Not-E3، باید بزرگ باشد. در اینجا نحوه تماشای نینتندو دایرکت 18 ژوئن و آنچه که باید انتظار داشته باشید، آمده است.

نحوه تماشای Nintendo Direct

ارائه نینتندو دایرکت در کانال‌های رسمی نینتندو یوتیوب و توییچ در دسترس خواهد بود و ما آن را در همین صفحه درج می‌کنیم تا بتوانید کل آن را تماشا کنید.

زمان شروع نینتندو دایرکت

Nintendo Direct قرار است در ساعت 7 صبح به وقت محلی / ساعت 10 صبح به وقت شرقی در روز سه‌شنبه 18 ژوئن آغاز شود.

انتظار چه چیزی

نینتندو گفت که پخش 40 دقیقه طول می کشد و بر روی بازی های Nintendo Switch که قرار است در نیمه دوم سال 2024 منتشر شوند تمرکز خواهد کرد. در طول این رویداد خبری از Nintendo Switch 2 نخواهد بود. به طور خاص، نینتندو گفت: “هیچ اشاره ای به جانشین نینتندو سوییچ” در این نمایشگاه نخواهد شد.

در مورد بازی‌هایی که ممکن است در طول نینتندو دایرکت ظاهر شوند، شرکت هیچ نامی را ذکر نکرده است، اما ما توانستیم به‌روزرسانی سریعی را در مورد Luigi’s Mansion 2 HD دریافت کنیم (حتی اگر این هفته سال آینده منتشر خواهد شد و از نظر فنی نیست. بازی منتشر شده در نیمه دوم). سال 2024). امکان دیگری برای آنچه که می تواند ظاهر شود، Metroid Prime 4 است که مدت ها پیش اعلام شده بود. چه کسی می داند، شاید Pokemon Legends ZA نیز ظاهر شود، اگرچه تا سال 2025 برای انتشار برنامه ریزی نشده است.

بخوانید  Immortality به زودی برای پلی استیشن 5 عرضه می شود

با توجه به اینکه نمایش 40 دقیقه طول می کشد، انتظار می رود این Nintendo Direct پر از بازی باشد، بنابراین طرفداران به طور قابل درک هیجان زده هستند. منتظر هیچ خبری در مورد کنسول بعدی نینتندو نباشید، زیرا این شرکت بدون شک یک رونمایی بزرگتر را برای آینده ذخیره می کند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر