نورمن ریدوس به ادای احترام به سگ همبازی فیلم The Walking Dead می پردازد

نورمن ریدوس پس از مرگ همبازی سگ خود در سریال The Walking Dead ادای احترام کرده است. در سریال درام زامبی، نقش سگ، همراه داریل دیکسون را سون ایفا می کرد. خبر مرگ سون در شبکه های اجتماعی رسمی The Walking Dead اعلام شد. AMC در توییتر نوشت: “در آرامش بخواب، هفت. بهترین پسر در TWD.” ریدوس نیز در اینستاگرام خود این خبر را به اشتراک گذاشت و نوشت: “دلم برات تنگ خواهد شد. بهترین دوست تلویزیونی تا کنون.”

شخصیت داگ برای اولین بار در مردگان متحرک به عنوان همراه شخصیت لین کالینز لیا معرفی شد. پس از ناپدید شدن لیا در فصل 10، شخصیت ریدوس، داریل، سگ را پیدا کرده و به فرزندی پذیرفت و نام ساده «سگ» را حفظ کرد. سگ تا پایان سریال زنده ماند و آخرین بار در قسمت پایانی سریال The Walking Dead که در سال 2022 پخش شد دیده شد. داریل آخرین بار وقتی سگ را دید که به دنبال ریک (اندرو لینکلن) و میشون (دانای گوریرا) و جودیت (کیلی فلمینگ) می‌رفت. ) قول داد که از سگ برایش مراقبت کند.

ریدوس در مصاحبه ای در سال 2018 گفت: “این احساس بسیار خوبی دارد.” کمیک ها برای کار با سون، یک بلژیکی مالینویز. “من آن را دوست دارم. من فکر می کنم او باهوش ترین بازیگری است که ما داریم. ما فقط یک روز صحنه ای را انجام دادیم که در نهایت برعکس آن چیزی بود که قرار بود باشد، زیرا سگ فقط می خواست کار دیگری انجام دهد، و آن کار بیرون آمد. خیلی بهتر است که او هم من را دوست دارد.

بخوانید  مجموعه Borderlands: Pandora's Box از طریق آگهی های طبقه بندی شده به بیرون درز کرد

آنجلا کانگ، مجری برنامه در آن زمان، در سال 2018 به اینترتینمنت ویکلی درباره تصمیم برای گنجاندن داگ در سریال توضیح داد: “ما در مورد اینکه چگونه می توانیم وضعیتی را که داریل در آن قرار دارد نشان دهیم، صحبت می کردیم و فکر می کردم که خیلی خوب است که او این کار را انجام دهد. برای مدتی پس از مرگ احتمالی ریک، داریل رفته است و داریل کسی است که شکار می کند و می رود و کارهایی انجام می دهد، و به نظر می رسد که یک سگ همدم خوبی باشد اتصال به یک روش

کانگ همچنین بر مشارکت ریدوس در انتخاب سگ تاکید کرد و افزود: “نورمن می‌خواست در انتخاب نوع سگ کمک کند، بنابراین او برای هفته‌ها عکس‌هایی از سگ‌های شایان ستایش را برای من پیامک می‌فرستاد. سگ اصلی، نامش هفت است، و او بسیار شایان ستایش است. و یک سگ واقعا عالی، دیدن اینکه نورمن در نهایت با توله سگ کار می کند بسیار سرگرم کننده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر