نه، Call Of Duty: Black Ops 6 300 گیگابایت نیست

بازی‌های بارندگی، طوفان‌ها و Call of Duty تمایل دارند خیلی دانلودهای بزرگ در زمان راه اندازی هفته گذشته، به نظر می‌رسید که Call of Duty: Black Ops 6 برخی از رکوردها را بشکند، زیرا گزارش‌هایی مبنی بر حجم نصب عظیم 300 گیگابایتی منتشر شد که مشخص شد اندازه فایل تخمینی از نظر فنی نادرست است، زیرا به‌روزرسانی‌های حساب رسانه اجتماعی Call of Duty توضیح می‌دهند که صفحات پیش‌سفارش اندازه واقعی دانلود را به درستی نشان نمی‌دهند.

Black Ops 6 می‌تواند 300 گیگابایت حجم داشته باشد، اما تنها در صورتی که بازیکنان Modern Warfare 2، Modern Warfare 3، Warzone، تمام بسته‌های محتوای مرتبط و همه زبان‌های محلی را در کنار آن نصب کنند. این به طور کلی نشان‌دهنده میانگین بازی‌کننده‌های Call of Duty در هنگام نصب بازی نیست: «تخمین اندازه فایل واقعی Black Ops 6 نزدیک‌تر به راه‌اندازی در دسترس خواهد بود».

جدیدترین بازی‌های Call of Duty به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در مورد قسمت‌های بازی که می‌خواهند نصب کنند، گزینش بیشتری داشته باشند. بازیکنان می توانند از بسته کامل انتخاب کنند یا فقط اجزای چندنفره یا کمپین را دانلود کنند، و شما می توانید برای صرفه جویی در فضا، هر یک از این بخش ها را حذف کنید.

بخوانید  2 Free Games Are Available Now At Epic

در دیگر اخبار Black Ops 6، توسعه دهنده Treyarch گفت که این کمپین تقریباً تا زمانی که از یک بازی Call of Duty انتظار دارید ادامه خواهد داشت. بازی Call of Duty: Black Ops 6 در 25 اکتبر برای رایانه های شخصی، ایکس باکس و پلی استیشن عرضه می شود و از طریق Xbox Game Pass نیز در دسترس خواهد بود. اگر می‌خواهید بازی را قبل از اکتبر امتحان کنید، در اینجا نحوه دسترسی به نسخه بتا Black Ops 6 آورده شده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر