نمودار فروش هفتگی استیم: میراث هاگوارتز بسیار خوب عمل می کند


در طول هفته منتهی به 18 ژانویه و در نمودار فروش هفتگی Steam، هاگوارتز Legacy با پیش فروش قوی بسیار خوب عمل کرد.

جدا از نمودار فروش هفتگی انگلستان و نمودار ماهانه ایالات متحده که از مهم ترین نمودارهای فروش بازی های ویدیویی به شمار می روند، نمودار فروش هفتگی استیم نیز اهمیت خاص خود را دارد و عملکرد بازی های رایانه ای را نشان می دهد. بدین ترتیب طی هفته اول سال 2023 (هفته منتهی به 18 ژانویه) شاهد عملکرد خوب نسخه پیش فروش بازی هاگوارتز Legacy هستیم.

در جدول فروش هفتگی استیم، کنسول دستی Steam Deck مقام اول و بازی Elden Ring در جایگاه دوم قرار گرفت. در همین حال، بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در جایگاه سوم و نسخه پیش خرید شده هاگوارتز Legacy در جایگاه چهارم قرار گرفتند. Cyberpunk 2077 نیز در رتبه پنجم قرار دارد.

در نیمه دوم نمودار، Red Dead Redemption 2 در رده ششم و Ready or Not هفتم هستند. FIFA 23 به جایگاه هشتم رسید و God of War و Project Zomboid به ترتیب در رتبه های نهم و دهم قرار گرفتند. در ادامه می توانید نمودار فروش هفتگی استیم برای هفته منتهی به 18 دسامبر را در یک گیمر مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نمودار فروش هفتگی استیم

رتبه آسم
1 عرشه بخار
2 حلقه الدن
3 Call of Duty Modern Warfare 2
4 میراث هاگوارتز
5 Cyberpunk 2077
6 Red Dead Redemption 2
7 آماده یا نه
8 فیفا 23
9 خدای جنگ
ده پروژه Zomboid

در پایان می خواهم به این نکته اشاره کنم که نمودار فروش هفتگی استیم بر اساس درآمد محصول مورد نظر است که شامل سخت افزار و نسخه های پیش خرید شده بازی ها می شود. بنابراین ممکن است گاهی اوقات نسخه های مختلف یک بازی را در جدول مشاهده کنید.