نمایش Spider-Gwen در تصویر جدید انیمیشن Spider-Man 2


عکس جدید از انیمیشن The Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شده است که اسپایدر گوئن را در میانه صحنه های اکشن ظاهر می کند.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شده است. مجله Empire در شماره جدید خود تصویر جدیدی از انیمیشن Spider-Man 2 منتشر کرد که در آن ظاهر Spider-Gwen ظاهر شد که قبلاً در Spider-Man: Into the Spider- Verse محبوبیت داشت و اکنون در قسمت بعدی آن قرار دارد. بازگشته است در این تصویر، Spider-Gwen در وسط یک صحنه اکشن قرار دارد و شما می توانید این تصویر را در زیر مشاهده کنید:

Spider-Gwen در وسط صحنه اکشن در Spider-Man: Across the Spider-Verse

همچنین اطلاعات جدیدی از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شده است و فیل لرد در مصاحبه ای با Empire گفته است که در قسمت اول فقط یک سبک هنری در بازی داشتند.انیمیشن، اما در ادامه ما 6 سبک مختلف هنری را مشاهده خواهید کرد. در واقع، آنها از تجربه خلق The Mitchells Vs The Machines چیزهای زیادی یاد گرفتند و اکنون از آن تجربیات در Spider-Man: Across the Spider-Verse بهره برده اند که طرفداران و مخاطبان را به یک اندازه هیجان زده خواهد کرد.

کریستوفر میلر همچنین اضافه کرد که در اولین تریلر انیمیشن Spider-Man 2 در واقع شاهد دو دنیا بودیم، یک دنیا زمین-50101 نام داشت که به Mumbattan تغییر نام داد و جهان دیگر Nueva York نام داشت که Spider-Man 2099 متعلق به آن است. is the world همچنین Spider-Gwen از دنیای Earth-65 می آید که ظاهراً از نظر طراحی قرار است با دنیایی متفاوت با سبک هنری جالب طرف باشیم.

شامیک مور در نقش مایلز مورالس (مرد عنکبوتی)، هایلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی (اسپایدر-گوئن)، اسکار آیزاک در نقش مرد عنکبوتی 2099 (میگل اوهارا)، ژاک جانسون در نقش پیتر بی پارکر (مرد عنکبوتی)، عیسی راعی در نقش جسیکا درو (زن عنکبوتی)، لونا لورن ولز و برایان تایری هنریاز جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse صداپیشه هستند. فیل لرد و کریستوفر میلر همچنین به عنوان تهیه کننده در دنباله انیمیشن Spider-Man بازگشت.

Spider-Man: Across the Spider-Verse در 2 ژوئن 2023 (12 ژوئن 1402) و Spider-Man: Beyond the Spider-Verse برای اکران در تاریخ 29 مارس 2024 (10 آوریل 1403) برنامه ریزی شده است. . خواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی تامپسون وظیفه ساخت انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse بر اساس فیلمنامه ای از دیوید کالاهام، فیل لرد و کریستوفر میلر مسئول هستند