نمایش گیم پلی جدید و ۳۰ دقیقه‌ای بازی Redfall در رویداد QuakeCon

بازی شوتر جهان‌باز Redfall در تاریخ نامشخصی از نیمه اول سال ۲۰۲۳ برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی عرضه می‌شود. بازیکنان در این بازی می‌تواند با انتخاب از میان چهار شخصیت که هر کدام توانایی‌های و قابلیت‌هایی منحصربه‌فردی در مبارزه با موجودات خون آشام مانند دارند، برای زنده ماندن در جزیره‌ی ردفال که در ایالت ماساچوست قرار دارد تلاش کنند. این بازی همچنین از روز عرضه روی سرویس ایکس باکس گیم‌ پس نیز قرار خواهند گرفت.

نظر شما کاربران یک گیمر در این‌باره چیست؟ شما می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.منبع

کاراکترهای بازی Redfall در خیابان

پیش از این قرار بود بازی خون‌آشام محور استودیوی آرکین که ساخت بازی Prey را در کارنامه دارد، در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۲ منتشر شود، اما مایکروسافت در ماه ژوئن اعلام کرد تاریخ عرضه Redfall و بازی استارفیلد برای رفع باگ‌ها و بهبود بیشتر گیم‌پلی بازی تا نیمه اول سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاده است.

در حدود یک هفته دیگر تا برگزاری رویداد QuakeCon ۲۰۲۲ فاصله داریم و حالا حضور یکی از بازی‌های موردانتظار بتسدا در این رویداد تایید شده است.

در این رویداد که تا تاریخ ۲۱ اوت (۳۰ شهریور) ادامه خواهد داشت، پنل‌هایی با محوریت بازی‌های گوست‌وایر توکیو، دث‌لوپ، Fallout 76 ،Fallout 4 ،The Elder Scrolls Online و البته Quake نیز برگزار خواهد شد. بسیاری از هواداران امیدوار هستند در این رویداد سرانجام از نسخه‌ی جدیدی از سری شوتر قدیمی کوئیک نیز رونمایی شود.

مثل سال‌های گذشته، کوئیک‌کان امسال نیز به‌دلیل شرایط فعلی فقط به‌صورت مجازی یا آنلاین برگزار می‌شود و هواداران می‌توانند بیشتر برنامه‌های این رویداد را به‌صورت زنده و ازطریق صفحه توییچ رسمی بتسدا تماشا کنند.

بخوانید  هیچ بسته الحاقی برای بازی God of War Ragnarok منتشر نشده است

استودیوی آرکین اعلام کرد یک نمایش گیم‌پلی جدید از بازی Redfall در جریان رویداد QuakeCon پخش می‌شود.

نمایش اصلی این رویداد قرار است از ساعت ۲۱:۳۰ روز ۱۸ اوت (۲۷ شهریور) به وقت تهران آغاز شود و می‌توانیم از حدود ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه نمایش جدید بازی Redfall را تماشا کنیم. علاوه‌بر پخش یک نمایش ۳۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی و اطلاعاتی جدید از شخصیت‌ها و کلاس‌های در دسترس بازیکنان، احتمال دارد در این رویداد شاهد اعلام دقیق تاریخ انتشار این بازی نیز باشیم.