نمایش مبارزه حماسی در آخرین تریلر قسمت پایانی انیمه Attack on Titan


ماپا آخرین تریلر نیمه دوم بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan را منتشر کرد که در آن شاهد نبرد نهایی این انیمه محبوب هستیم.

تنها یک هفته تا پایان یافتن انیمه Attack on Titan باقی‌مانده است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، آخرین تریلر انیمه حمله به تایتان منتشر شده است. استودیو ماپا بامداد امروز تریلر رسمی نیمه دوم بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویری از نبرد نهایی شخصیت‌های این انیمه هستیم که حالا باید با سخت‌ترین و مرگبارترین چالش خود مواجه شوند و در این راه باید تا پای مرگ مبارزه کنند. 

درکنار نمایش صحنه‌های حماسی آخرین انیمه Attack on Titan که پس از بیش از یک دهه قرار است شاهد پایان یافتن این داستان باشیم، شاهد نمایش تصاویر احساسی نیز هستیم که در طول آن شخصیت‌ها باید در مقابل دوستان خود قرار بگیرند و همچنین در پایان تریلر رسما تایید شد که مدت زمان بخش چهارم فصل چهارم انیمه Attack on Titan قرار است ۸۵ دقیقه یا به عبارتی ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه باشد. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

قسمت پایانی فصل چهارم انیمه Attack on Titan در تاریخ ۴ نوامبر (۱۳ آبان) پخش خواهد شد. همچنین تایید شد که Linked Horizon و Ai Higuchi برای ساخت موسیقی متن قسمت پایانی انیمه حمله به تایتان بازگشته‌اند. Linked Horizon که ساخت موسیقی متن سه فصل اول را بر عهده داشت، وظیفه ساخت موسیقی متن افتتاحیه انیمه و Ai Higuchi وظیفه تولید اجرای پایانی Itterasshai / See You Later را در نیمه دوم بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan بر عهده داشته‌اند.

بخوانید  La meilleure chaise gamer Guide d'achat + prix (D 1401)

یویچیرو هایاشی وظیفه کارگردانی و هیروشی سیکو وظیفه نوشتن فیلمنامه بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan را بر عهده داشته‌اند. کوتا یاماموتو هم وظیفه ساخت موسیقی متن را بر عهده داشته است. انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۷۶ میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است.

بخش اول فصل چهارم انیمه Attack on Titan در ۱۶ قسمت تولید و پخش شد و پارت دوم فصل پایانی انیمه حمله به تایتان نیز در ۱۲ قسمت تولید شده است. بخش سوم و چهارم انیمه Attack on Titan در دو قسمت یک ساعته تولید شده‌اند که درواقع این دو بخش شامل ۶ اپیزود پایانی این انیمه هستند. در ابتدا ویت استودیو وظیفه ساخت سه فصل اول انیمه حمله به تایتان را بر عهده داشت، اما از فصل چهارم استودیو ماپا به‌عنوان استودیو سازنده اصلی انیمه Attack on Titan معرفی شد که ساخت این انیمه را تا پایان بر عهده دارد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر