نمایش ریکو و موتارو در تریلر و تصاویر بازی Mortal Kombat 1

سومین تریلر منتشر نشده بازی Mortal Kombat 1 که به طور انحصاری در کامیک کان سن دیگو نمایش داده شد، حضور ریکو و موتارو در بازی را تایید می کند.

هفته گذشته، استودیوی NetherRealm در Comic-Con سن دیگو با پنلی اختصاص داده شده به Mortal Kombat 1 ظاهر شد و 3 تریلر از این ریبوت را به شرکت کنندگان نشان داد. یکی از این تریلرها حضور لی می، باراکا و تانیا را در Mortal Kombat 1 تایید می‌کرد و دیگری شخصیت‌های Pacemaker، Omni-Man و Homelander را به‌عنوان جنگنده‌های اضافی پس از شروع بازی معرفی می‌کرد، اما تریلر دیگری وجود داشت که به صورت عمومی نمایش داده نشد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، با خبر شدیم که ویدیو و تصاویر جدیدی از سومین تریلر بازی Mortal Kombat 1 در جریان رویداد Comic-Con سن دیگو به بیرون درز پیدا کرد که کیفیت بالایی ندارند. این ویدیو و تصاویر فاش شده نشان می دهد که ریکو برای اولین بار پس از Mortal Kombat: Deception در سال 2006 به میان مبارزان بازخواهد گشت. ظاهراً موتارو نیز بازخواهد گشت اما احتمالاً شخصیتی تجربی نخواهد بود.

امیدواریم Netherworld به زودی این تریلر را با طرفداران خود در اینترنت به اشتراک بگذارد. بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ 28 سپتامبر 1402 (19 سپتامبر 2023) برای کاربران پلی استیشن 5، Xbox Series X در دسترس خواهد بود. Xbox Series S، Nintendo Switch و PC شامل می شوند. با خرید نسخه های Premium و Kollector، طرفداران می توانند Mortal Kombat 1 را از 24 سپتامبر 1402 (15 سپتامبر 2023) تجربه کنند.

بخوانید  نتایج و بررسی زنده WWE Wrestlemania 2023 Night 1: John Cena Vs. Austin Theory شروع به نمایش می کند