نمایش خاندان آتش در تصاویر جدید سریال Avatar: The Last Airbender نتفلیکس


تصاویر جدیدی از سریال Avatar: The Last Airbender توسط نتفلیکس منتشر شده است که در آن شاهد نمایش اعضای خاندان آتش هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از سریال Avatar: The Last Airbender منتشر شده است. نتفلیکس به‌تازگی تصاویر بیشتری از این سریال لایو اکشن منتشر کرده که تمرکز آن روی اعضای خاندان سلطنتی آتش است. در طول تصاویر می‌توان شخصیت‌هایی چون ارباب آتش اوزای که رئیس قوم آتش است، ژنرال آیرو، فرمانده ژائو و شاهدخت آزولا را مشاهده کرد. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید سریال Avatar: The Last Airbender را مشاهده کنید:

ارباب آتش اوزای در  سریال Avatar: The Last Airbender نتفلیکس

گوردون کورمیر در نقش آنگ، کیاوینتیو در نقش کاتارا، ایان اوسلی در نقش سوکا، دالاس لیو در نقش شاهزاده زوکو، دنیل دای کیم در نقش ارباب آتش اوزای، پل سان هيونگ لی، لیم کی سیو، کن لئونگ، الیزابت یو، ماریا ژانگ، تاملین تومیتا، ایوان چپمن و کیسی کمپ-هورینک، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Avatar: The Last Airbender حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان دنیای انیمیشن Avatar: The Last Airbender به ۴ بخش اصلی تقسیم شده‌ که شامل قبایل آب، حکومت خاک، کشور آتش و عشایر باد است. در این سرزمین‌ها برخی از مردم می‌توانند عنصر ملی خود را کنترل کنند و به «افزارش» درآورند که به آن‌ها «عنصر افزار» گفته می‌شود. سبک نبرد هر ملت برگرفته از یک سبک رزمی شرقی است. دراین‌میان یک نفر که آواتار نامیده می‌شود، می‌تواند هر چهار عنصر را کنترل کند و مسئول برقراری صلح و سازش میان ملل و همچنین میان دنیای فیزیکی و دنیای ارواح است.

بخوانید  انواع لنز دوربین گوشی های موبایل ؛ از اولتراواید تا سوپر تله

در هر لحظه تنها یک آواتار می‌تواند وجود داشته باشد و در صورت مرگ، در قالب شخص دیگری از ملت بعدی (به ترتیب در چرخه باد، آب، خاک، آتش) دوباره به دنیا می‌آید. آلبرت کیم با سابقه نویسندگی و تهیه‌کنندگی در سریال Nikita و سریال Sleepy Hollow، به‌عنوان شورانر، تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده در تیم ساخت سریال Avatar: The Last Airbender حضور دارد. این سریال در سال ۲۰۲۴ از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.