نقشه The Elden Ring: Shadow of the Erdtree دارای کاوش عمودی بهتری است

بازیکنان می توانند انتظار کاوش عمودی بیشتری را در بسته الحاقی Elden Ring’s Shadow of the Erdtree داشته باشند.

زمان زیادی تا بسته الحاقی عظیم الدن رینگ، Shadow of the Erdtree باقی نمانده است و طرفداران مشتاقانه منتظر ماجراهای جدید در سرزمین سایه ها هستند. FramSoftware حجم زیادی از محتوا را در تنها بسته الحاقی پولی Elden Ring گنجانده است، از جمله انواع سلاح‌های جدید، احضار، سیاه چال‌ها و نبردهای رئیس که در یک نقشه عظیم پخش شده‌اند.

اکنون هیدتاکا میازاکیکارگردان Elden Ring اخیراً در مصاحبه ای اشاره کرد که Shadow of the Erdtree نه تنها نقشه بزرگی را به دنیای بازی اضافه می کند، بلکه به لطف محتوا و روش های جدید خود می تواند تجربه ای کاملاً جدید را به مخاطب ارائه دهد. در مصاحبه اخیر با PC Gamer، میازاکی گفت که FramSoftware تلاش کرده است تا نقشه Shadow of the Earthtree را با ترکیب سبک طراحی سیاه چال های قدیمی با مناطق بازتر Elden Ring ایجاد کند که منجر به ایجاد مناطق متنوع با گیم پلی گسترده تر می شود. . مشاهده و طرح های عمودی بیشتر.

کارگردان Elden Ring افزود: “هدفی که ما در هنگام توسعه Shadow of the Erdtree سعی کردیم به آن برسیم، ایجاد نقشه ای بود که کاملاً باز و کاملاً از سیاه چال های قدیمی الگوبرداری نشده باشد، بلکه ترکیبی از این دو برای ایجاد حس مالکیت و بهتر باشد. کاوش عمودی اگر چه شما هنوز فضاهای باز بزرگ دارید، ما می خواستیم حس تنوع را در کنار مقیاس به تصویر بکشیم، به همین دلیل است که با معرفی ترکیبی از مناطق باز و سیاه چال های باستانی، مناطق نقشه را متنوع کردیم.

بخوانید  Valve Says Steam Deck 2 Is Still Years Away

Shadow of the Erdtree Expansion برای Elden Ring در تاریخ 1 ژوئیه 1403 (21 ژوئن 2024) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و سری ایکس باکس منتشر می شود. Xbox Series S منتشر شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر