نقشه فصل 4 Fortnite فاش شد: POI های جدید، تغییرات گیم پلی و موارد دیگر

قطع كردن:

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

بازی Fortnite Chapter 4 از راه رسید و شاید هیجان انگیزتر از هر چیز دیگری نقشه جدید آن باشد. نقشه جدید فورتنایت دارای چند سنگ محک از نقشه های گذشته است، مانند بیوم های مختلف، یک رشته کوه و یک بخش زمستانی که بدون شک نقطه کانونی رویداد زمستانی آینده خواهد بود. در اینجا خلاصه ای از همه چیزهایی است که در مورد نقشه جدید Fortnite Chapter 4 آموخته ایم.

نقاط جالب جدید

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

بخوانید  8 بازیگر دیگر به هنری کویل در فیلم اکشن جدید گای ریچی در جنگ جهانی دوم می پیوندند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: تریلر رسمی راه اندازی فصل 1 بازی Fortnite Chapter 4

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

سنگ معدن جنبشی ماده جدیدی است که ما به طور فعال در حال تحقیق در مورد آن هستیم و گفته می شود راهی برای دستکاری فیزیک به بازیکنان می دهد که باید مفید باشد. این مکان‌های جدید راه‌های زیادی را برای آزمایش سلاح‌های فصل 4 ارائه می‌دهند، یا می‌توانید سیستم جدید Augments را امتحان کنید، که به بازیکنان علاقه‌مند و توانایی‌هایی مانند بارگیری مجدد سریع‌تر یا راهی برای بازگرداندن گلایدر خود که آنها را مجهز می‌کند، می‌دهد. حتی می‌توانید گلوله‌های برفی غول‌پیکر مانند تخته سنگ را از جای خود بیرون بیاورید و به داخل بپرید تا به دشمنان خود حمله کنید.

بخوانید  غرب شیطانی هر آنچه که باید بدانید
آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

در شمال شرقی یک بخش برفی است که شامل قطره هایی مانند Brutal Bastion و Lonely Labs است. آزمایشگاه های چه کسی؟ در حال حاضر گفتن آن سخت است، اما بدون شک، این هفته آن را بررسی خواهیم کرد. Frenzy Fields فضای سبز سرسبز نقشه را مشخص می‌کند، اگرچه چنین تصاویری به Slappy Shores و تا حدی Faulty Splits نیز گسترش می‌یابد.

به جزیره جدید خود خوش آمدید.
به جزیره جدید خود خوش آمدید.

همانطور که ما رازهای بیشتری در مورد جزیره در فصل 4 Fortnite کشف می کنیم، آنها را در اینجا اضافه خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد افق های بتل رویال جدید Epic، در اینجا همه چیز جدید در فصل 1 Fortnite در فصل 4 آورده شده است.

این یک جزیره کاملاً جدید در این فصل است، بنابراین طبیعتاً چیزهای بیشتری از فقط چند نقطه فرود جدید برای دیدن وجود دارد. با این حال، اگر مدتی است که Fortnite بازی می کنید، ممکن است چند مکان آشنا به نظر برسند. سیتادل یک روستای قرون وسطایی است که بسیار شبیه جایی است که گرالت از ریویا ممکن است به آنجا برود – که بسیار عالی است زیرا او در بخش نبرد فصل 1 فصل 4 است.